Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Rozwiązany Po formatowaniu system nie wykrywa jednej z partycji - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Konfiguracja i optymalizacja Windows 7 (/konfiguracja-i-optymalizacja-windows-7-9-f)
+--- Wątek: Rozwiązany Po formatowaniu system nie wykrywa jednej z partycji (/po-formatowaniu-system-nie-wykrywa-jednej-z-partycji-29593-t)



Po formatowaniu system nie wykrywa jednej z partycji - BLG14 - 03.01.2013 13:51

Witam!
Zmieniłem system z XP na 7
Niestety po tym zabiegu nie mogę odnaleźć jednej partycji. Zdaję się, że system jej nie widzi, natomiast instalator tak - jest dostępna z tym, że ma opis "Systemowa".
Czy wie ktoś jak "przywrócić ją do życia"?
Pozdrawiam!


RE: Windows 7 Nie widzi jednej partycji po formatowaniu - peciaq - 03.01.2013 15:05

Podejrzewam że sformatowanie jej z poziomu instalatora powinno pomóc. Tylko upewnij się że nie masz tam żadnych potrzebnych danych, a jeśli masz to zabezpiecz je.


RE: Windows 7 Nie widzi jednej partycji po formatowaniu - BLG14 - 03.01.2013 16:40

(03.01.2013 15:05)peciaq napisał(a):  Podejrzewam że sformatowanie jej z poziomu instalatora powinno pomóc. Tylko upewnij się że nie masz tam żadnych potrzebnych danych, a jeśli masz to zabezpiecz je.

No właśnie zależy mi na tym aby ją odzyskać w całości, mam na myśli zawarte na niej dane.
Jak mam ją zabezpieczyć?


RE: Po formatowaniu system nie wykrywa jednej z partycji - peciaq - 03.01.2013 16:42

Np. używając systemu Mini XP zawartego na pakiecie ratunkowym Hiren's Boot CD.


RE: Po formatowaniu system nie wykrywa jednej z partycji - thermalfake - 03.01.2013 17:05

Pokaż czytelny zrzut ekranowy z zarządzania dyskami
Start -> diskmgmt.msc


RE: Po formatowaniu system nie wykrywa jednej z partycji - BLG14 - 03.01.2013 22:53

Nadałem literę tej partycji poprzez diskmgmt.msc i uzyskałem do niej dostęp. Dziękuję za pomoc.
Do zamknięcia.


Po formatowaniu system nie wykrywa jednej z partycji (rozwiązany) - Zguba25 - 05.01.2013 22:21

Wątek rozwiązany.