Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Przeskakiwanie kursora w tekście - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Forum (/forum-1-f)
+--- Dział: Kosz (/kosz-3-f)
+--- Wątek: Przeskakiwanie kursora w tekście (/przeskakiwanie-kursora-w-tekscie-29587-t)



Przeskakiwanie kursora w tekście - lopi777 - 03.01.2013 00:39

(18.03.2011 17:28)Zibi_Kindow napisał(a):  
(27.01.2011 01:47)lufa9999 napisał(a):  Witam.
Od momentu ostatniego formatu i postawieniu Windows 7 mam problem podczas pisania tekstu na różnych forach, na Naszej Klasie itp, w Wordzie jest to samo. Otóż samoistnie co jakiś czas kursor z końca tekstu przeskakuje mi na tekst już w pisany i robi się kicha, bo w napisany tekst wkleja się nowy, do póki się nie zorientuję że przeskoczył kursor i wtedy muszę korygować, co jest bardzo uciążliwe. Co to za cholerstwo? Mam Windows 7 Enterprise 64 Bit. Działam już na nim jakiś rok, ale takie rzeczy dzieją się od ostatniego czasu od kiedy postawiłem system.
Pomocy!

Witam.
Nie jestem jak widzę sam z tym kursorem...

U mnie kursor zaczął skakać dopiero po przejściu na WIN7.
Do tego czasu mój Inspiron 1720 był żyletką i mogłem na nim polegać.

Jak piszę, to mało patrzę na ekran i jak kursor przeskoczy, to mam ten sam problem.

Ale jest jeszcze gorzej, bo kursor potrafi przeskoczyć do innego otwartego okna.
Bywa i tak, że pisząc coś np. w Wordzie nagle zamyka mi aplikację.

Inną rzeczą związaną, być może, z tym latającym jak chce kursorem, jest problem w EXCEL 2007.
Polega on na tym, że po otwarciu arkusza kursor nie daje się ruszyć.
Muszę wtedy wyłączyć aplikację, uruchomić ponownie ( czasem kilka razy ) i wszystko jest Ok.

Odświeżę temat, bo też się spotkałem z takim problemem na kilku kompach, w pracy i w domu i jak na razie jest to dla mnie wielka zagadka. może ktoś ma jakiś pomysł?