Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Laptop Acer Aspire 5535 włącza się i dalej nie startuje - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Hardware (/hardware-28-f)
+--- Wątek: Laptop Acer Aspire 5535 włącza się i dalej nie startuje (/laptop-acer-aspire-5535-wlacza-sie-i-dalej-nie-startuje-29291-t)



Laptop Acer Aspire 5535 włącza się i dalej nie startuje - allegro0385 - 23.12.2012 07:45

Witam.
Posiadam laptopa jak w temacie. Pewien czas temu moj lapek zaczął się grzac mocno i wyłączać. odkręcilem na dole klapkę wyjąłem układ chłodzenia wszystko wyczyściłem i użyłem pasty tej do procesorów. wszystko było dobrze bardzo dlugi czas jednak nie dawno włączyłem komputer no i diody się zapalają rusza wentylator po czym wentylator zwalnia i przestaje chodzic natomiast kontrolka power swieci nadal slychac ze dysk tam sobie mruczy i jest czarny ekran nicc kompletnie nie wyswietla od samego momentu włączenia.sprawdzalem procesor sie nie nagrzewa więc chlodzenie ma. może mi ktoś podpowiedzieć co jest nie tak?


RE: Laptop Acer Aspire 5535 włącza się i dalej nie startuje - thermalfake - 23.12.2012 14:04

Nikt Ci nie powie bo to nie wróżenie. Udaj się do serwisu.


RE: Laptop Acer Aspire 5535 włącza się i dalej nie startuje - allegro0385 - 23.12.2012 19:45

u mnie w pobliżu nie ma żadnego serwisu tylko same sklepy komputerowe i lombardy. zapytalem tutaj bo widzę ze jest tu grono osob ktore sie zna. moze ktos mi udzieli jakichs informacji


RE: Laptop Acer Aspire 5535 włącza się i dalej nie startuje - thermalfake - 23.12.2012 21:16

Powiedz mi jak chcesz to zrobić bez narzędzi w domowych warunkach i przede wszystkim wiedzy. Skrzywdzić nieumiejętnie sprzęt jest łatwo. Zajmuje się tym nie tylko hobbistycznie, ponadto to ja trzymam pieczę merytoryczną nad tym działem.
Pytanie zadaj na elektrodze albo na elvikom'ie.