Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Ukrywanie rozszerzeń, odświeżanie bilbioteki WMP, problem z zarządzaniem - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Konfiguracja i optymalizacja Windows 7 (/konfiguracja-i-optymalizacja-windows-7-9-f)
+--- Wątek: Ukrywanie rozszerzeń, odświeżanie bilbioteki WMP, problem z zarządzaniem (/ukrywanie-rozszerzen-odswiezanie-bilbioteki-wmp-problem-z-zarzadzaniem-2895-t)



Ukrywanie rozszerzeń, odświeżanie bilbioteki WMP, problem z zarządzaniem - hazard - 06.12.2009 11:00

Witam,

Próbuje ukryć rozszerzenia plików .mp3. Niestety opcja - "opcje folderów" i "ukrywanie znanych rozszerzeń", nie działa. Jak to zrobić na inny sposób ?

Druga sprawa, to taka, że nie mogę pozbyć się plików dodanych do biblioteki w Windows Media Player. Pliki zostały usunięte, a po mimo tego wciąż widnieją w bibliotece. Reinstalowałem WMP i nic, to nie daje.

Kolejny problem pojawia się, gdy chcę wybrać opcje "zarządzaj" (ppm na komputer). Wyskakuje taki komunikat :

[Obrazek: 21c27f17dd229bebm.png]