Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
System wykrywa mikrofon, ale mimo to sprzęt nie działa - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Konfiguracja i optymalizacja Windows 7 (/konfiguracja-i-optymalizacja-windows-7-9-f)
+--- Wątek: System wykrywa mikrofon, ale mimo to sprzęt nie działa (/system-wykrywa-mikrofon-ale-mimo-to-sprzet-nie-dziala-28804-t)



System wykrywa mikrofon, ale mimo to sprzęt nie działa - radek96rr - 05.12.2012 21:22

Witam kupiłem słuchawki za 25zł espanza .WSZYSTKO działa oprócz mikrofonu.Nie mogę wgrać lepszych sterowników ""lepszych""" wgrałem 2.70 ale ponownym uruchomieniu komputera po instalacji wyskakuje komunikat że nie został poprawnie zainstalowany i tak w kółko.Nie wiem co jest?

Nie mam menadżera RealtekaSmutny(

Proszę o pomoc

System:Windows 7


RE: Kumputer widzi mikrofon ale on nie działa - peciaq - 06.12.2012 00:13

Jak nie masz menedżera to albo wgrałeś zły sterownik, albo ten co wgrałeś, wgrałeś źle. Powinieneś mieć ikonkę od zarządzania dźwiękiem gdzieś w trayu. Odinstaluj sterowniki, które instalowałeś programem Driver Sweeper, a potem zainstaluj te, które wskaże Slim Drivers.


RE: System wykrywa mikrofon, ale mimo to sprzęt nie działa - radek96rr - 06.12.2012 10:15

#Odinstaluj sterowniki, które
instalowałeś programem Driver
Sweeper, a potem zainstaluj te,
które wskaże Slim Drivers. #


Jestem w tym zielony odinstalować w panelu sterowania a zainstalować skąd? 2.70 ściągalrm z instalek


RE: System wykrywa mikrofon, ale mimo to sprzęt nie działa - peciaq - 07.12.2012 11:05

Pobierz program Driver Sweeper, jest to program do ODINSTALOWYWANIA zbędnych (starych czy uszkodzonych) sterowników.
Nowe, odpowiednie zainstalujesz za pomocą innego programu, Slim Drivers, który również musisz ściągnąć i zainstalować.
Menu w obu programach ogarniesz bez problemu, bo są intuicyjne.


RE: System wykrywa mikrofon, ale mimo to sprzęt nie działa - thermalfake - 07.12.2012 20:54

A tak w ogóle na wstępie to wypadało by napisać dokładnie wersję systemu(edycja/architektura) i specyfikację sprzętową. Podeprzeć się zrzutami ekranu. Bo jak na razie jest to rozmowa u lekarza, ze coś boli ale nie wiadomo gdzie.
Co to są te "lepsze" sterowniki ?