Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Pytanie o backup związane z reinstalacją systemu Windows 7 - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Forum (/forum-1-f)
+--- Dział: Kosz (/kosz-3-f)
+--- Wątek: Pytanie o backup związane z reinstalacją systemu Windows 7 (/pytanie-o-backup-zwiazane-z-reinstalacja-systemu-windows-7-28702-t)



Pytanie o backup związane z reinstalacją systemu Windows 7 - bogdan777 - 02.12.2012 13:41

Witam Wszystkich. Podepnę się pod temat ze swoim problemem,mianowicie: jakiś czes temu podczas pisania tekstu laptop strasznie mulił,co mnie lekko poirytowało i grzmotnąłem pięścią w klawiaturę(okolice "enter'a"),skutek-uszkodzony dysk twardy(po rozebraniu okazało się ,że pękł jeden z dysków). Kupiłem nowy dysk(500 gb),kolega wgrał mi na niego W7 starter bo taki miał na pendrive. Oryginalnie miałem zainstalowany W7 Home Premium 32 Bit. W windku 7 starter prosi o klucz,ten ze spodu lapka nie działa bo system cos nie teges.Chciałbym wrócić do poprzedniego systemu,ale: Jestem kierowcą ,mieszkam w irl,laptop kupiony w irl,ma wszystkie numery i klucze,jakie były na lapku. Gwarancja juz wyszła. Co moge zrobić? Laptop TOSHIBA Satellite L500-1UR. Jeśli można cos zrobić we własnym zakresie to prosze o pomoc,jesli nie to jasno napiszcie i kupię nowy windows. Pozdrawiam dla wszystkich.