Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Zużycie procesora na poziomie 100% - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Forum (/forum-1-f)
+--- Dział: Kosz (/kosz-3-f)
+--- Wątek: Zużycie procesora na poziomie 100% (/zuzycie-procesora-na-poziomie-100-28595-t)



Zużycie procesora na poziomie 100% - november - 28.11.2012 02:08

Mam dokladnie ten sam problem. gdy wlaczylem dzisaj kompa i odpalilem gre po chwili grania twardy reset i tak dwa razy w sumie. odpalilem speed fan bo mialem takie przeczucie ze sie procek grzeje i temperatura 80c i wszystkie rdzenie 100% wiec mysle sobie wiru wlaczam ctr alt del i menedzer powoduje ze obciazenie spada temperatura takze i wiatrak szybciej sie obraca. zainstalowalem kasperskiego wykryl jakies dwa wirusy usunal ale lroblem sie nie rozwiazal prosze o pomoc jesli macie jakies pomysly

aha:
Windows 7 64bit
i7 860
Foxconn P55
Pamiatki 4gb
radek 7770


RE: Zużycie procesora na poziomie 100% - llor150 - 28.11.2012 11:25

Też mam to samo. Podczas grania wywaliło komunikat: sterownik nvidia przestał działać ale powrócił do sprawności. Po tym komunikacie mam cały czas 100% zużycia procesora i tak samo po włączeniu menadżera spada do wartości normalnych. Robiłem 4 dni temu format i wszystko działało do wczoraj. Po ponownym uruchomieniu systemu dodatek od pomiaru zużycia procesora i ramu zniknął, nie ma go w gadżetach. Robiłem skany i nie wykryło żadnych wirusów. Zużycie Ramu jest w normie
Dodam że już kiedyś miałem coś takiego na kompie stacjonarnym i niestety pomógł mi jedynie format bo nic innego nie poszukałem. Proszę o pomoc bo nie chcę co 4 dni formatować komputera.
Mój sprzęt to:
Asus X53S
Intel core I5 2450M 2,5-3,1 GHz
8GB RAM
Nvidia GeForce 630M
Windows 7 Ultimate 64-bit SP1
Jeśli nic innego nie poszukam to zostaje jedynie format Smutny