Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Rozwiązany Problem ze zmianą hasła - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Konfiguracja i optymalizacja Windows 7 (/konfiguracja-i-optymalizacja-windows-7-9-f)
+--- Wątek: Rozwiązany Problem ze zmianą hasła (/problem-ze-zmiana-hasla-28553-t)



Problem ze zmianą hasła - Sebek9988 - 26.11.2012 22:08

Witam Wszystkich,
Odrazu piszę, że nie wiem czy piszę w dobrym dziale. Jeżeli nie to proszę administratorów o przeniesienie.
No a więc gdy odpalam komputer (Laptop ASUS) muszę wpisać hasło .. Z tego laptopa przez pewien czas od zakupu korzystała moja siostra ... Ustawiła hasło, które jej się spodobało.. Próbowałem już zmienić hasło, lecz bez skutków ..

Każda pomoc się przyda .. Z góry dzięki.. Jakiekolwiek pytania śmiało pisać !


Odp: Problem ze zmianą hasła - Maxim128 - 26.11.2012 23:39

Jest OK. Musisz chyba odpalić komputer w trybie awaryjnym(F8 podczas uruchamiania kompa przed bootscreenem i opcja tryb awaryjny) i zalogować się jako Admin a następnie zmienić hasło... Jak nie działa to pisz, wymyślimy cośZadowolony

Wysłane z mojej Nokii 6310i


RE: Problem ze zmianą hasła - Sebek9988 - 10.12.2012 20:59

jak zalogować się jako admin ?


RE: Problem ze zmianą hasła - thermalfake - 11.12.2012 00:44

Nadrzędne główne konto Administrator jest nieaktywowane.
Żeby to zrobić trzeba użyć WinRE czyli narzędzia do naprawy. Opalamy sprzęt, wciskamy F8 dajemy napraw komputer, wybieramy wiersz poleceń i stosujemy się do tego wątku
http://www.sevenforums.com/tutorials/102552-built-administrator-enable-winre.html
Jak konto będzie aktywne dopiero wtedy proszę wejść w tryb awaryjny, wybrać je i dokonać zmian hasła na swoim koncie o uprawnieniach administratora.


RE: Problem ze zmianą hasła - Sebek9988 - 21.02.2013 21:58

Yyyyy.. Dziwne to było ale jak dzisiaj wpisałem nowe hasło bez włączania w tryb awaryjny hasło się zmieniło, ale dzięki za dobre chęci można zamknąć ...


Problem ze zmianą hasła (rozwiązany) - Zguba25 - 21.02.2013 22:32

Wątek rozwiązany.