Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Windows nie widzi karty graficznej: nie mogę zainstalować sterowników - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Software (/software-27-f)
+---- Dział: Sterowniki (/sterowniki-17-f)
+---- Wątek: Windows nie widzi karty graficznej: nie mogę zainstalować sterowników (/windows-nie-widzi-karty-graficznej-nie-moge-zainstalowac-sterownikow-28545-t)



Windows nie widzi karty graficznej: nie mogę zainstalować sterowników - Waves97 - 26.11.2012 19:47

Witam. Właśnie jestem po formacie. Zainstlowałem Windows 7 64 bit. Robię to nie pierwszy raz ale ten problem mam po raz pierwszy. System nie widzi karty graficznej - ATI Radeon HD5000 . Przy próbie instalacji Catalist Control Center wywala mi informacje że użytkownik nie korzysta z tej karty. Screen z Menadżera Zadań:
[Obrazek: 4a1xV.jpg]

Proszę o pomoc Uśmiechnięty


RE: Windows nie widzi karty graficznej - nie mogę zainstalować sterowników - thermalfake - 27.11.2012 21:09

To jest lapek a karta z rodziny HD5000. Jaką wersję próbujesz zainstalować, to jest sterownik referencyjny czy od producenta lapka ? Plan zasilania lub soft producenta ma ustawioną wysoką wydajność ?