Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Microsoft wymienia tablety Surface z wytartym logo Windows - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Windows 7 (/windows-7-4-f)
+--- Dział: Newsy i aktualności o Windows 7 (/newsy-i-aktualnosci-o-windows-7-6-f)
+---- Dział: Aktualności i wydarzenia branży IT (/aktualnosci-i-wydarzenia-branzy-it-52-f)
+---- Wątek: Microsoft wymienia tablety Surface z wytartym logo Windows (/microsoft-wymienia-tablety-surface-z-wytartym-logo-windows-28542-t)



Microsoft wymienia tablety Surface z wytartym logo Windows - Portator - 26.11.2012 18:19

Microsoft wymienia tablety Surface klientom, którym starło się logo z tyłu obudowy. Użytkownicy zgłaszali, że logo ulega stopniowej degradacji bez względu na sposób w jaki obchodzą się z urządzeniem.
[Obrazek: vjpooiwimfz9_t.jpg]
Na forum Microsoft Answers pojawiły się kolejne skargi dotyczące tabletów Surface. Tym razem dotyczą one wycierającego się logo Windows umieszczonego z tyłu obudowy urządzenia. Problem w większości przypadków wygląda podobnie. Najpierw ściera się dolna część logo, a następnie, w przeciągu zaledwie tygodnia, niszczeją pozostałe obszary. Zdaniem użytkowników nie pomaga nawet bardzo delikatne traktowanie sprzętu. Według nich wygląda to na proces samoczynny, jak gdyby logo się utleniało.

Microsoft już zajął się badaniem przyczyn znikającego logo. Niezadowoleni klienci, po uprzednim kontakcie z centrum wsparcia technicznego Surface, otrzymują możliwość wymiany sprzętu na nowy.
[Obrazek: Microsoft-Starts-Replacing-Surface-Table...1353682120]
Źródło: http://news.softpedia.com/news/Microsoft-Starts-Replacing-Surface-Tablets-for-Worn-Off-Windows-Logo-309337.shtml


Odp: Microsoft wymienia tablety Surface z wytartym logo Windows - Maxim128 - 26.11.2012 18:44

Ojap... Ja mam telefon na którym powycierane są wszystkie klawisze(nie, nie ta Nokia co niżej) a jakoś mi to nie przeszkadza..A co dopiero głupie logo. I don`t understand this World...

Wysłane z mojej Nokii 6310i


RE: Microsoft wymienia tablety Surface z wytartym logo Windows - thermalfake - 26.11.2012 19:46

Ty chyba nie rozumiesz powagi sprawy. To nie jakieś tam sobie wytarcie logo. Produkt dopiero co wszedł na rynek a już kolejny hit odnośnie lipnej jakości.


Odp: Microsoft wymienia tablety Surface z wytartym logo Windows - Maxim128 - 26.11.2012 19:53

Cóż, jak zrobili tak zrobili.

Wysłane z mojej Nokii 6310i


RE: Microsoft wymienia tablety Surface z wytartym logo Windows - House - 26.11.2012 21:59

Teoretycznie mogli by to mieć głęboko gdzieś bo sprawy obudowy to chyba nawet najdroższa gwarancja nie obejmuje.

Czysto marketingowe zagranie. Lepiej wymienić i dać znać o tym 10 tabletów niż tracić klientów na wycierającym się logo. Najlepsze loga są w laptopach della, są to aluminiowe wstawki które wytrzeć można chyba tylko papierem ściernym.