Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Zużycie procesora na poziomie 100% - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Forum (/forum-1-f)
+--- Dział: Kosz (/kosz-3-f)
+--- Wątek: Zużycie procesora na poziomie 100% (/zuzycie-procesora-na-poziomie-100-28523-t)



Zużycie procesora na poziomie 100% - punish - 25.11.2012 17:24

Witam, wczoraj spotkał mnie ten sam problem! załadowałem dwie gry (cod balck ops2 i hitman od skidrow-14gb) ktoraś z nich jest z wirusem. Usunąłem obie i zacząłem szukać wirusów - to coś od Windowsa znalazło coś od javy (usunąłem), spybot nie pokazywał nic, occt pokazywał cały czas użycie cpu na 100% i temp. rzędu 70-80 stopni c. sciągnąłem wówczas ashampoo i ten wykrył z 20 różnego rodzaju badziewia, ale ten który powoduje wyżej wymieniony problem to "igfxupdate.exe", można to zobaczyć wchodząc z asamphoo w zakładke narzędzia-menager procesu i tam widać co obciąża w danym momencie procka. Wyciąłem ten badziew (win32bitCoinMiner!IK-igfxupdate.exe) -nie bez problemów, musiałem pobawić sie w wyłącznie różnych procesów- i problem momentalnie zniknął :) użycie procka spadło na 2%, a temperatury na 40*c. Swoją drogą jestem ciekaw, która z tych gier była zainfekowana, napisz co instalowałeć.
Pozdrawiam.