Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Zużycie procesora na poziomie 100% - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Forum (/forum-1-f)
+--- Dział: Kosz (/kosz-3-f)
+--- Wątek: Zużycie procesora na poziomie 100% (/zuzycie-procesora-na-poziomie-100-28513-t)



Zużycie procesora na poziomie 100% - punish - 25.11.2012 11:02

Witam,
od wczoraj mam dokładnie ten sam problem. Odpaliłem wieczorkiem filmik, lapek coś mocno kręcił wiatrakiem, po czym po godzinie bateria w trybie oszczędnościowym była prawie całkowicie zjedzona, zauważyłem wówczas, ze xbmc w któym oglądałem film (normalnie użycie wcześniej wynosiło 4%) pokazuje 100% użycie procesora. Przestaszyłem się, że padł mi procek (i7 3610QM). zapuściłem OCCT który potwierdził wynik z xbmc - zużycie 100% i temperatury na poziomie 70*c. Tego dnia instalowałem gre hitman od skidrow wer.14gb więc usunąłem, sprawdziłem wirusy tym czymś od windows(znalazł coś od javy), do tego spybot(tu nic) i ashampoo (tu 12 różnych). Niestety nic nie pomogło więc postanowiłem spojrzeć na procesy i zauważyłem że odpalając menadżera zadań occt wykazało spadek użycia na 2% i spadek tem na 40c, wyłaczyłem i spowrotem 100% . Szukam dalej przyczyn jak znajdziesz pierwszy daj znać o co tu biega z góry dzięki.