Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Rozwiązany Problem ze znakami – zamiast [Z,ś,y,…] jest [Y,đ,z,..] - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Konfiguracja i optymalizacja Windows 7 (/konfiguracja-i-optymalizacja-windows-7-9-f)
+--- Wątek: Rozwiązany Problem ze znakami – zamiast [Z,ś,y,…] jest [Y,đ,z,..] (/problem-ze-znakami-%E2%80%93-zamiast-z-s-y-%E2%80%A6-jest-y-%C4%91-z-28495-t)



Problem ze znakami – zamiast [Z,ś,y,…] jest [Y,đ,z,..] - sybic - 24.11.2012 20:12

Niemal od początku z moim Windowsem 7 mam problem ze znakami.
Mianowicie wystukując na klawiaturze klawisze, na ekranie widzę coś zupełnie innego.

Zamiast Z jest Y
Miast Y jest Z
Pod ; jest ł a pod ‘ jest ą


Zdarza się to tak ot, bez powodu i wielu wszystkich programach (Chrome, Delphi).
Ponieważ wystarczy aplikacje zamknąć i uruchomić jeszcze raz problem ignorowałem, ale już mam dosyć…

Czy jest jakiś sposób by przywrócić właściwe znaki bez zamykania i ponownego uruchamiania aplikacji?
A może da się tak zrobić, by problem w ogóle nie występował?

Gdy jest coś nie tak, zawsze wchodzę w Region i język, ale tam bez zmian : Polski, Polski (programisty)


Odp: Problem ze znakami – zamiast [Z,ś,y,…] jest [Y,đ,z,..] - Maxim128 - 24.11.2012 20:18

Ctrl+Shift

Wysyłane z mojego GOCLEVER TAB I71 za pomocą Tapatalk 2


RE: Problem ze znakami – zamiast [Z,ś,y,…] jest [Y,đ,z,..] - peciaq - 24.11.2012 20:47

Typowe przełączenie układu klawiatury na bodajże niemiecki. Wystarczy CTRL+SHIFT i gotowe.

Wątek rozwiązany.