Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Problem ze sterownikami do GF 8600 gs w Sony Vaio - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Software (/software-27-f)
+---- Dział: Sterowniki (/sterowniki-17-f)
+---- Wątek: Problem ze sterownikami do GF 8600 gs w Sony Vaio (/problem-ze-sterownikami-do-gf-8600-gs-w-sony-vaio-28261-t)



Problem ze sterownikami do GF 8600 gs w Sony Vaio - barti880 - 15.11.2012 15:24

Witam

Mam problem ze sterownikami, ściągałem z kilku źródeł i niestety nie dają się zainstalować. Wywala mi komunikat, że sterowniki tego sprzętu są aktualne.

Mój system to Win 7 Ultimate 64bit.

Dziś zainstalowałem siódemkę pierwszy raz i od rana walczę ze sterownikami. Windows zainstalował swoje sterowniki VGA, jeśli je odinstaluje to system chce się zrestartować, oczywiście po restarcie Win sam sobie instaluje te same sterowniki co były i koło się zamyka.

Zainstalowałem najnowsze Vaio update do swojego modelu laptopa (vgn-fz21z) i ciągle są te same sterowniki do karty graficznej.

Jedno co przychodzi mi do głowy jako rozwiązanie problemu, to wyłączenie automatycznego instalowania sterowników przez Windowsa (nie wiem czy jest to fizycznie możliwe)

Ma ktoś jakieś propozycje?

Pozdrawiam


RE: Problem ze sterownikami do GF 8600 gs w Sony Vaio - peciaq - 15.11.2012 15:54

Spróbuj programu Slim Drivers.


RE: Problem ze sterownikami do GF 8600 gs w Sony Vaio - trefl - 15.11.2012 17:23

Zainstalowałeś cały zestaw sterowników do laptopa z tej lokalizacji?.

http://www.sony.co.uk/support/en/product/VGN-AW21S_B/updates

Jeśli tak to spróbuj wymusić ręczne zainstalowanie sterowników przez Menadżer Urządzeń.
Menadżer urządzeń => Karta graficzne => Karta =>PPM => Aktualizuj Oprogramowanie sterownika => Przeglądaj mój komputer w poszukiwaniu => pozwól mi wybrać z listy => ( zdejm zaznaczenie)
i wybierz odpowiedni sterownik z listy dla twego laptopa.
Zrestartuj i sprawdź czy system przyjął odpowiedni sterownik.

Jeśli na liście nie będzie odpowiedniego sterownika to zastosuj ponownie
Menadżer urządzeń => Karta graficzne => Karta =>PPM => Aktualizuj Oprogramowanie sterownika => Przeglądaj mój komputer w poszukiwaniu => pozwól mi wybrać z listy => Z dysku... => wskaż lokalizacje ścieżkę do sterownika pobranego na dysk