Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Jak używać programu Vista Style Builder? - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Windows 7 (/windows-7-4-f)
+--- Dział: Multimedia i dodatki (/multimedia-i-dodatki-7-f)
+---- Dział: Kompozycje (/kompozycje-33-f)
+---- Wątek: Jak używać programu Vista Style Builder? (/jak-uzywac-programu-vista-style-builder-28259-t)



Jak używać programu Vista Style Builder? - przemotco - 15.11.2012 11:57

Witam wszytkich forumowiczów

Mam dwa pytania:

1. Zainstalowałem program Vista Style Builder (do Windows 7), i mam prośbę czy może ktoś mi napisać jak mniej więcej używać tego programu, oraz napisać o jego możliwościach ? (na polskich stronach nie znalazłem o nim informacji).

2. Znalazłem w internecie takie dwa obrazki :

[Obrazek: Windows7-co-nowego-11.jpg]

i

[Obrazek: b8dd7a9cbd2da777.jpg]

I czy jest możliwość dodania na górze któregoś z tych pasków ?.


RE: Windows 7 style builder - worekowsa - 15.11.2012 20:39

Istnieje możliwość uzyskania podobnego efektu poprzez odpowiednią konfigurację Rainmeter'a Uśmiechnięty
Nexus Dock też taje spore możliwości jeśli chodzi o dock ze skrótami.


RE: Windows 7 style builder - przemotco - 15.11.2012 21:08

Dzięki za informację ale własnie nie dawno znalazłem informację własnie o Raimeter, i już poznałem jego możliwosci, i rzeczywiscie można za jego pomocą uzyskać podobny efekt.

I w związku z tym mam pytanie, ponieważ zainstalowałem sobie skórkę Space Craft i Slight, i jesli chodzi o tą pierwszą jest tam mnóstwo "modułów", m.in. networkinfo.ini i np. system.ini, jest możliwość ustawienia tych dwóch modułów razem? ponieważ jak załaduje networkinfo i chce też system to system.ini pokaże mi się na networkinfo, lecz nie z wszystkimi modułami się tak dzieje.

Poradzicie coś na to ?

Akurat z tym problemem sobie już poradziłemWstydniś, mianowicie tak:
utworzyłem nowy pusty plik ini
i do niego skopiowałem kod modułu system.ini
potem go dodałem do programu i po tym zabiegu mam na pulpicie moduł networkinfo.ini i system.ini

Pozdrawiam


RE: Windows 7 style builder - peciaq - 15.11.2012 22:39

Wątek mam uznać za rozwiązany?


RE: Windows 7 style builder - przemotco - 15.11.2012 23:24

No niestety jeszcze nie, ponieważ nie otrzymałem jeszcze odpowiedzi na pierwsze pytanie, dotyczące programu Win 7 style builder.

Pozdrawiam


RE: Jak używać programu Vista Style Builder? - peciaq - 16.11.2012 00:35

Podaj mi źródło skąd pobrałeś/zakupiłeś ten program. Przyjrzę się jaka to wersja i postaram się znaleźć jakiś poradnik do niego.


RE: Jak używać programu Vista Style Builder? - przemotco - 16.11.2012 12:54

Plik możesz pobrać tu:
Vista_Style_Builder__Win7_Style_Builder__1.4.rar - 9.7 MB

Sprawdziłem go programem Malwarebytes Anti Malware, który nie znalazł w nim zagrożenia, więc plik powinien być bezpieczny, Z tego co się dowiedziałem to program do ustawień kompozycji w Viscie i 7, lecz takiej bardziej zaawansowanej jak kompozycje na DevianArt itd.

Tylko kompletnie nie wiem jak go używać.

Pozdrawiam


RE: Jak używać programu Vista Style Builder? - dziki314 - 16.11.2012 21:35

http://creativx.net/forums/vsb/14779-Vista-style-builder-new-options-folder-background-shell32-patch-themecpl-patch.html

http://www.screencast.com/users/ThePanda/folders/Jing/media/a5894fee-2e97-48a5-90fc-c1161b80ad0c


RE: Jak używać programu Vista Style Builder? - przemotco - 17.11.2012 21:18

Dzięki za linki, jak będe miał więcej czasu poprzeglądam je, z tego co widziałem w pierwszym, to można białe tło w folderach zamienić na dany obrazek.

Pozdrawiam.