Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Problem z łącznością WIFI w laptopie Asus R704 - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Sieci komputerowe (/sieci-komputerowe-16-f)
+--- Wątek: Problem z łącznością WIFI w laptopie Asus R704 (/problem-z-lacznoscia-wifi-w-laptopie-asus-r704-28235-t)



Problem z łącznością WIFI w laptopie Asus R704 - Alvaro - 14.11.2012 15:09

Witam.
Ostatnio zakupiłem laptopa - Asusa R704V, ale za nic nie mogę się połączyć z wifi u mnie w domu.. Jest router tp, mam drugiego lapka, (dość wiekowego zresztą) Toshibę, ale tam też jest 7, ustawienia sieci są takie same, ale gdy próbuję się połączyć w Asusie, nie działa.. Po prostu nawet nie ładuje się, tylko od razu pisze, że "Nie można się połączyć z siecią".. Dodam jeszcze , że gdy połączę się z routerem poprzez kabel na Asusie wszystko działa, ale gdy go odłączę i próbuję się podłączyć bezprzewodowo, jest sytuacja taka jak napisałem już u góry.. Proszę o pomoc, jeśli można wytłumaczoną w miarę zrozumiale, bo jestem troszkę zielony w tych tematach. Pozdrawiam.


RE: ASUS R704 - problem z wifi. - thermalfake - 16.11.2012 17:26

Proszę dokładnie napisać co to za urządzenie dostępowe z TP, zrobić zrzuty z zakładek wszystkich opcji dotyczących wifi i jego zabezpieczeń.
Proszę także wklepać do wiersza poleceń coś takiego i wkleić (ctrl+v) na forum.
netsh wlan show all | clip