Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Sterownik ekranu AMD driver przestał odpowiadać, ale odzyskał sprawność - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Forum (/forum-1-f)
+--- Dział: Kosz (/kosz-3-f)
+--- Wątek: Sterownik ekranu AMD driver przestał odpowiadać, ale odzyskał sprawność (/sterownik-ekranu-amd-driver-przestal-odpowiadac-ale-odzyskal-sprawnosc-28220-t)



Sterownik ekranu AMD driver przestał odpowiadać, ale odzyskał sprawność - adamdor - 29.12.2011 17:12

Asus K52J
Win7 Premium
Intel Core i3 3 50M 2,26 Ghz
ATI Radeon HD 6370M 1GB
3 GB Ram DDR3

Witaj w klubie Asusa ,przyzwyczaj się mam ten sam model kupiłem jak tylko pokazał się na rynku tj. półtorej roku , na początku myślałem że to problem natury dziecięcej czyli że firma za jakiś czas wypuści dopracowany ster. ale nawet odesłanie do serwisu nic nie dało raz na jakiś czas sterownik wyskakuje i pomimo aktualizowania sterowników i tak raz na jakiś czas wyskakuje ,PO PROSTU ASUS tak to jest z tanimi markami


RE: Sterownik ekranu AMD driver przestał odpowiadać, ale odzyskał sprawność - alex21 - 13.11.2012 20:40

Też tak mam. Gram w CounterStrike i mi ścina.Rozwarzam propozycje kupienia nowego kompa.

Asus
Intel Core I5
Windows 7 Home Premium

Włączam komputer.Pobiorę jakąś grę ,pogram w nią troche i już. Sterownik ekranu AMD... Nie mogę normalnie funkcjonować na tym laptopie.Chyba kupię nowego.