Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
News Internet Explorer 10 Preview dla Windows 7 już jutro? - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Windows 7 (/windows-7-4-f)
+--- Dział: Newsy i aktualności o Windows 7 (/newsy-i-aktualnosci-o-windows-7-6-f)
+--- Wątek: News Internet Explorer 10 Preview dla Windows 7 już jutro? (/internet-explorer-10-preview-dla-windows-7-juz-jutro-28184-t)



Internet Explorer 10 Preview dla Windows 7 już jutro? - Portator - 12.11.2012 15:47

Choć Microsoft oficjalnie milczy w tym temacie, tak wszystko wskazuje na to, że rzeczywiście 13 listopada będzie dniem premiery nowej przeglądarki dla "siódemki".
[Obrazek: ie-nowe-logo-zaj.jpg]
W zeszłym miesiącu wspominałem wam, że Microsoft zamierza (w końcu!) udostępnić poglądową wersję Internet Explorera 10 użytkownikom Windows 7. Nie wiedzieliśmy jednak kiedy dokładnie to nastąpi. Microsoft wspominał tylko o połowie listopada.

Tymaczem chiński serwis iFanr raportuje, że gigant z Redmond zamierza wydać przeglądarkę już jutro. Informacja została przekomo ujawniona przez Rogera Capriotti - dyrektora do spraw marketingu Internet Explorera, podczas konferencji w Pekinie.

Jakiś czas temu do sieci wyciekł URL, pod którym będziemy mogli pobrać przeglądarkę. Wspomnianą witrynę możecie znaleźć pod tym adresem, ale obecnie łącze prowadzi do nikąd. Pozostaje więc uzbroić się w cierpliwość i czekać!

Aktualizacja

Już działa.

Źródło: iFanr


RE: Internet Explorer 10 Preview dla Windows 7 już jutro? - siódmy - 14.11.2012 13:05

Spodziewałem się nowego wyglądy a tu zonk :/ to po prostu ie9 z aktualizacją, jak będzie się sprawował zobaczymy.Pzdr


RE: Internet Explorer 10 Preview dla Windows 7 już jutro? - peciaq - 14.11.2012 14:57

Ktoś tego używa w ogóle? Uśmiechnięty


Odp: Internet Explorer 10 Preview dla Windows 7 już jutro? - ch3mn3y - 14.11.2012 15:33

Ktos uzywa. Jak nawet w Playonlinux pod ubuntu masz w najczesciej pobieranych IE. Ludzi nie zrozumiesz.

A wogole to jak pobierasz przegladarke (nawet przez wybor przegladarki) to uzywasz IE Cwaniak

Sent using tf300t - stock JellyBean (rooted)


RE: Internet Explorer 10 Preview dla Windows 7 już jutro? - siódmy - 14.11.2012 16:13

Ja używam tej przeglądarki, próbowałem innych ale IE przypadła mi do gustu i tak zostanie. I najważniejsze że nie wyśmiewam innych za to że korzystają z innej bo co to mnie obchodzi.
Pzdr


RE: Internet Explorer 10 Preview dla Windows 7 już jutro? - peciaq - 14.11.2012 16:58

Spokojnie, nikt tu nikogo nie wyśmiewa. To co mówię, mówię na podstawie statystyk. Niczego sobie nie wymyślam.


RE: Internet Explorer 10 Preview dla Windows 7 już jutro? - Portator - 14.11.2012 17:13

Skoro mowa o statystykach:

W październiku nie nastąpiły żadne zmiany na poszczególnych miejscach w rankingu. Nadal liderem jest Google Chrome, które w zeszłym miesiącu mógł pochwalić się udziałem na poziomie 34,77%. Tym samym przeglądarka firmy z Mountain View umocniła swoją pozycję nieco o ponad 0,5%. Drugie miejsce z kolei przypadło Internet Explorerowi, który po sierpniowym wzroście obecnie nadal traci użytkowników. Z przeglądarki Microsoftu korzystało w zeszłym miesiącu 32,08% wszystkich internautów.

Trzecia pozycja należy do Firefoksa, który w październiku mógł pochwalić się udziałem na poziomie 22,32%. Przy lisku warto jednak zatrzymać się na chwilkę dłużej. Jak dobrze pamiętamy, przeglądarka Mozilli przez ostatnie miesiące bardzo szybko traciła udziały. Firefox tylko jednego miesiąca potrafił stracić aż ponad 1% udziałów.

Czwarta pozycja przypadła Safari z wynikiem 7,81% (wzrost o 0,71%), a piąta Operze, która mogła się pochwalić udziałem na poziomie 1,63% (nieznaczny wzrost o 0,02%). Pozostałe przeglądarki stanowiły w październiku tylko 1,39%.

Oczywiście zupełnie inne dane ma Net Applications. Według tej firmy Internet Explorer jest ciągle niezaprzeczalnym liderem z wynikiem 48,31%. Drugie miejsce należy do Firefoksa (17,81%), trzeci do Chrome (16,61%, który zresztą według tych danych notuje od dwóch miesięcy spadki), a czwarte do Safari (11,02%). Pamiętajmy jednak, że Net Applications ma znacznie mniejszy zasięg niż statCounter.

Nad Wisłą z kolei bez większych zmian. Liderem pozostaje Firefox, który ma ponad 42% udziałów. Kolejne miejsce należy do Google Chrome z wynikiem 25,2%, a trzecie do Internet Explorera, który może pochwalić się wynikiem 19,32%.
[Obrazek: statcounter-browser-ww-monthly-201110-20...44x377.jpg]


RE: Internet Explorer 10 Preview dla Windows 7 już jutro? - peciaq - 14.11.2012 17:29

Cytat:Nad Wisłą z kolei bez większych zmian. Liderem pozostaje Firefox, który ma ponad 42% udziałów. Kolejne miejsce należy do Google Chrome z wynikiem 25,2%, a trzecie do Internet Explorera, który może pochwalić się wynikiem 19,32%.

No i to właśnie miałem na myśli.


RE: Internet Explorer 10 Preview dla Windows 7 już jutro? - siódmy - 16.11.2012 16:15

No widzisz jednak ktoś używa Uśmiechnięty