Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Rozwiązany Czy mogę pobrać Windows 7 z sieci i aktywować oryginalnym kluczem? - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Instalacja i aktualizacja Windows 7 (/instalacja-i-aktualizacja-windows-7-8-f)
+--- Wątek: Rozwiązany Czy mogę pobrać Windows 7 z sieci i aktywować oryginalnym kluczem? (/czy-moge-pobrac-windows-7-z-sieci-i-aktywowac-oryginalnym-kluczem-28054-t)



Czy mogę pobrać Windows 7 z sieci i aktywować oryginalnym kluczem? - QooCis - 08.11.2012 13:05

Witam, mam laptopa z oryginalnym systemem Windows 7 Home Premium x64 (komputer Acer Aspire 5336 z wgranym przez producenta wspomnianym systemem oraz z nalepką na spodzie z kluczem, kupiony w Anglii). System już troszkę zamula i chciałbym zapytać czy można w jakiś sposób pobrać system z internetu (oczywiście Home Premium) i aktywować go oryginalnym kluczem tak by system stał się legalny i nie był piratem z internetu (chodzi głównie o możliwość pobierania aktualizacji i to, żeby Microsoft uznawał system za legalny gdy go sprawdzi przy aktualizacjach). Nie chodzi mi o posiadanie wersji pirackiej, chcę użyć zakupionego klucza do zalegalizowania wersji pobranej z neta. Proszę o porady. Pozdrawiam.


RE: czy mogę pobrać Windows 7 z internetu i aktywować jeżeli mam oryginalny klucz? - peciaq - 08.11.2012 13:28

Nie możesz. Microsoft nie zezwala na kanały dystrybucji poprzez sieć P2P. Jedyne co możesz zrobić to pożyczyć Home Premium od znajomego, kolegi, itd. i aktywować sobie swoim kluczem.


RE: Czy mogę pobrać Windows 7 z internetu i aktywować jeżeli mam oryginalny klucz? - QooCis - 08.11.2012 18:02

No albo w ten sposób, chodzi mi o to żeby mieć oryginalny system z moim kluczem. Więc skoro da się tak jak napisałeś to popytam znajomych. Dziękuję za odpowiedź. Można zamknąć.


Czy mogę pobrać Windows 7 z sieci i aktywować oryginalnym kluczem? (rozwiązany) - peciaq - 08.11.2012 18:45

Wątek rozwiązany.