Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Rozwiązany Windows Explorer nie widzi nazw partycji mimo, że maja nazwy własne - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Konfiguracja i optymalizacja Windows 7 (/konfiguracja-i-optymalizacja-windows-7-9-f)
+--- Wątek: Rozwiązany Windows Explorer nie widzi nazw partycji mimo, że maja nazwy własne (/windows-explorer-nie-widzi-nazw-partycji-mimo-ze-maja-nazwy-wlasne-28002-t)



Windows Explorer nie widzi nazw partycji mimo, że maja nazwy własne - stop1990 - 06.11.2012 19:00

Mam problem, mam dwa dyski i cztery partycje. Po zainstalowaniu nowego systemu (przesiadlem sie z Win 7 32bity na Win 7 64bity) partycje z danymi w Eksploratorze Windows widnieją jako bez nazw a jak wejdę w Panel sterowania "Zarzadzanie dyskami" to partycje mają nazwy takie jak dysk był podpięty przy Win 7 32 bity. Jak zrobić żeby pojawiły się nazwy partycji pod Win 7 64 bity?

Zalaczam dwa zdjęcia obrazujące tą sytuację: w jednym miejscu na tym samym systemie widac poprawne nazwy a w innym nie pojawaiaja sie nazwy.

[attachment=4889]

[attachment=4890]


RE: Windows Explorer nie widzi nazw partycji mimo, że maja nazwy własne - stop1990 - 07.11.2012 12:21

Problem rozwiązany.

Wcześniej na starym systemie używałem USBFix'a i powstało tzw. szczepienie dysków USBFix-em. Te falsyfikaty autorun.inf w root dysków mogą powodować właśnie zanik etykiet. To szczepienie uzuwa program MKV. Od ręki pomogło Uśmiechnięty

{problem rozwiązano dzięki użytkownikowi "picasso"}


RE: Windows Explorer nie widzi nazw partycji mimo, że maja nazwy własne - peciaq - 07.11.2012 12:23

To daj mu pomógł, a wątek zamykam jako rozwiązany Uśmiechnięty

Wątek rozwiązany.