Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Problem z uTorrent, brak połączen przychodzącyc - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Sieci komputerowe (/sieci-komputerowe-16-f)
+--- Wątek: Problem z uTorrent, brak połączen przychodzącyc (/problem-z-utorrent-brak-polaczen-przychodzacyc-27939-t)



Problem z uTorrent, brak połączen przychodzącyc - JimmyJazz - 03.11.2012 21:48

BRY!

Mam widnows7 Home Premium x64. Karta sieciowa Realtek PCIe GBE Family Controller
Miałem błąd z żółtym trójkącikiem i napisem w programie uTorrent "brak polaczen przychodzacych - jesli ten status utrzymuje sie dluzej, moze to oznaczac, ze masz zle skonfigurowana siec" z tego co czytałem to trzeba było zmienić porty tzw. port forwarding. Ja zrobiłem coś takiego: wyłączyłem mapowanie portów UPnP i portów NAT-PMP potem zablokowałem moduły firewall i włączyłem wirutalne serwery, którymi zmieniłem porty tcp i udp. Po tych zabiegach odpalam uTorrent i nie ma już zółtego trójkącika, ale torrenty nadal się nie pobierają.


RE: Problem z uTorrent, brak połączen przychodzącyc - thermalfake - 04.11.2012 00:20

Nie mam takich problemów.
Systemowy firewall bym włączył ale zresetował komendą netsh firewall reset
Upewniłbym się tylko czy aplikacja typu internet security nie ma czasem włączonych swoich usług w tle - sprawdzić na liście uruchamiając msconfig -> usługi -> ukryj wszystkie usługi firmy microsoft.
Standardowo zbadać otwarte porty jakimś skanerem, zwiększyć liczbę źródeł w ustawieniach klienta.
Jeśli nic z tych rzeczy pozostaje jak napisałeś nasłuchiwanie pakietów.


RE: Problem z uTorrent, brak połączen przychodzącyc - JimmyJazz - 04.11.2012 09:26

Dobra wszystko jasne plus mój kochany dostawca od 30paź zablokował porty przychodzące, na szczęście mam internet na firme, wiec za 15zł dokupię publiczny statyczny adres ip

http://internet.plus.pl/firmy/promocje/publiczny-adres-ip