Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Gadżet - pasek boczny z dyskami - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Windows 7 (/windows-7-4-f)
+--- Dział: Multimedia i dodatki (/multimedia-i-dodatki-7-f)
+---- Dział: Gadżety Windows 7 (/gadzety-windows-7-32-f)
+---- Wątek: Gadżet - pasek boczny z dyskami (/gadzet-pasek-boczny-z-dyskami-279-t)



Gadżet - pasek boczny z dyskami - Softgraf - 04.04.2009 11:19

Witam! Po uporczywym i długim szukaniu gadżetu paska bocznego - podobnie jak było w XP'ku (rys. poniżej)...

[Obrazek: pasek.jpg]

...w końcu odnalazłem to czego ja i 50% ludzi szuka pod Win 7 Uśmiechnięty

Możesz go pobrać klikając tutaj...

PS. Gadżet ma możliwość konfiguracji z wieloma opcjami, więc warto pobrać. Na początku może wyskoczyć jakiś błąd, ale prosze się tym nie przejmować i próbować go uruchomić, koniec końców powinien sie poprawnie uruchomić Uśmiechnięty

Pozdrawiam!


RE: Gadżet - pasek boczny z dyskami - damian-Win2000 - 04.04.2009 13:40

Prawie robi wielką różnice Uśmiechnięty


RE: Gadżet - pasek boczny z dyskami - Softgraf - 04.04.2009 13:42

(04.04.2009 13:40)damian-Win2000 napisał(a):  Prawie robi wielką różnice Uśmiechnięty

A czy ja użyłem słowa: "prawie" ? Uśmiechnięty
Mam nadzieje, że sprawdziłeś już ten gadżet i wszystko działa jak należy Zacieszacz

Pozdrawiam!


RE: Gadżet - pasek boczny z dyskami - damian-Win2000 - 04.04.2009 14:06

Działa ale to nie to co było w moim NT5.0 pasek ma być przyklejony do góry ekranu i być integralną częścią explorera ale lepsze to niż nic.

/ piszemy po polsku, Anmato


RE: Gadżet - pasek boczny z dyskami - Softgraf - 04.04.2009 14:08

(04.04.2009 14:06)damian-Win2000 napisał(a):  Działa ale to nie to co było w moim NT5.0 pasek ma być przyklejony do góry ekranu i być integralną częścią explorera ale lepsze to nisz nic.

W takim razie polecam artykuł M$. Jest tu wyjaśnione od początku do końca jak zrobić sobie własny sidebar Uśmiechnięty

Pozdrawiam!


RE: Gadżet - pasek boczny z dyskami - Admin - 04.04.2009 15:24

Super, na pewno się przyda Uśmiechnięty Pozdrawiamy.


RE: Gadżet - pasek boczny z dyskami - DRACO - 04.04.2009 22:00

nie chcę być wredny, ani żeby nie było że zazdrosny Zadowolony poszukaj na forum... pasek już jest dodany Uśmiechnięty i to w ładniejszej oprawie graf Uśmiechnięty

alę od nadmiaru głowa nie boli Zadowolony


RE: Gadżet - pasek boczny z dyskami - Yeske - 08.06.2009 16:09

u mnie to nie działa (RC 7100), a do tego przez wogle wyłączyły mi się gadżety Smutny jak usunąć ten sidebar, ale bez odpalania gadżetów


RE: Gadżet - pasek boczny z dyskami - Softgraf - 08.06.2009 16:27

(08.06.2009 16:09)Yeske napisał(a):  u mnie to nie działa (RC 7100), a do tego przez wogle wyłączyły mi się gadżety Smutny jak usunąć ten sidebar, ale bez odpalania gadżetów

Nie byl testowany pod kompilacja 7100. Przykro mi...


RE: Gadżet - pasek boczny z dyskami - mr.Oli - 13.08.2009 12:53

Oo takiego bajera szukałem ... Uśmiechnięty Jeśli ktoś znajdzie z innym interfejsem prosze o post Uśmiechnięty


RE: Gadżet - pasek boczny z dyskami - kubert - 15.09.2009 08:11

Witam
wytłumaczcie mi proszę co teraz mam zrobić ?
Mam tez 7100 no i niestety teraz cały czas wybija mi błąd, gdzie znajdę miejsce z którego usunę dany gadget Uśmiechnięty

dzięki


RE: Gadżet - pasek boczny z dyskami - M4rUd41 - 15.09.2009 12:54

Miałem ten sam problem. Wystarczy wejść w "User -> AppData -> Local -> Microsoft -> Windows SideBar -> Gadgets i po prostu usunąć folder z tym gadżetem. U mnie działa.

Jeżeli nie masz folderu "AppData" klikasz "Organizuj -> Opcje folderów i wyszukiwania -> Widok. Na liście znajdź i zaznacz opcję "Pokaż ukryte pliki, foldery i dyski".

Pozdrawiam Uśmiechnięty


RE: Gadżet - pasek boczny z dyskami - SGhost - 15.09.2009 18:35

a widzial kto taki gadzecik do 7600? przydal by sie bo to jedyne wsumie czego mi brakuje po XP, mozliwosci zrobienia sobie u gory paska z moj komputer co za tym idzie szybki dostęp do dyskow...


RE: Gadżet - pasek boczny z dyskami - kubert - 15.09.2009 21:22

(15.09.2009 12:54)M4rUd41 napisał(a):  Miałem ten sam problem. Wystarczy wejść w "User -> AppData -> Local -> Microsoft -> Windows SideBar -> Gadgets i po prostu usunąć folder z tym gadżetem. U mnie działa.

Jeżeli nie masz folderu "AppData" klikasz "Organizuj -> Opcje folderów i wyszukiwania -> Widok. Na liście znajdź i zaznacz opcję "Pokaż ukryte pliki, foldery i dyski".

Pozdrawiam Uśmiechnięty

pomogło dzięki Ci

+ dla Ciebie


RE: Gadżet - pasek boczny z dyskami - kamil220288 - 26.10.2009 00:48

a nie lepiej zainstalować programik o nazwie RocketDock?

U mnie na Windows 7 dziala bez problemu macie link tą samą wersję pobierałem na pasku mozna umieścić praktycznie wszystko
zaczynajac od folderu a koncząc na skrocie do aplikacjii Uśmiechnięty

rocket dock

aha jest to wersja programu na 32 bity ale u mnie na 64 też dziala


RE: Gadżet - pasek boczny z dyskami - DYREKT0R - 28.11.2011 15:40

Fajny jest RocketDoc ALE to nie TO !

Mówimy o pasku zawierającym katalog tzn. przykładowo jeśli wstawiamy tam
katalog "moje dokumenty" to widzimy na pasku wszystkie elementy znajdujące
się w tym katalogu. Sytuacja jest podobna lecz tutaj mamy tyle "skrótów" do
katalogów i plików ile w danej chwili się w tym katalogu znajduje
(dynamicznie aktualne).
Na StarDoc czy RocketDoc musimy je wstawiać, ponadto nie zmieści się tam
tyyyle elementów co na starym pasku XP.

:-/