Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Instalacja Windows 7 przy Windows XP - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Instalacja i aktualizacja Windows 7 (/instalacja-i-aktualizacja-windows-7-8-f)
+--- Wątek: Instalacja Windows 7 przy Windows XP (/instalacja-windows-7-przy-windows-xp-27760-t)



Instalacja Windows 7 przy Windows XP - DanieK - 27.10.2012 21:51

Witam, mam następujący problem - chcę zainstalować XP pod 7, niestety po włożeniu płyty i ustawieniu w BIOS'ie kolejności uruchamiania dalej mi jej nie czyta. Co może być przyczyną, jak ją rozwiązać, bądź jak inaczej zainstalować system?


RE: Instalacja WinXP pod Win7 - thermalfake - 27.10.2012 22:14

Płyta oryginał, wypalane iso (być może niepoprawnie). Napęd czyta inne botowalne cd ? Jak ma rozpocząć się rozruch z napędu to słychać wirowanie ? Od tego trzeba zacząć.


RE: Instalacja WinXP pod Win7 - DanieK - 27.10.2012 23:04

(27.10.2012 22:14)thermalfake napisał(a):  Płyta oryginał, wypalane iso (być może niepoprawnie). Napęd czyta inne botowalne cd ? Jak ma rozpocząć się rozruch z napędu to słychać wirowanie ? Od tego trzeba zacząć.

Tak, oczywiście oryginał, inne płyty bootuje normalnie. Wirowanie owszem jest, podczas gdy wyświetla się napis, że bootuje z cd, ale nic się wtedy nie dzieje i od razu przechodzi do Windowsa. Wcześniej z tej płytki wszystko działało jak należy, niestety tylko teraz mam z nią problem.