Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Pomocy~ ~! Instalacja Win 7 64 bit. - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Forum (/forum-1-f)
+--- Dział: Kosz (/kosz-3-f)
+--- Wątek: Pomocy~ ~! Instalacja Win 7 64 bit. (/pomocy-instalacja-win-7-64-bit-27504-t)



Pomocy~ ~! Instalacja Win 7 64 bit. - ja8pl - 20.10.2012 12:56

Witam mam Win 7 32 bit, ale nie ogarnia mi calego Ram czyli 8 gb. Chce zainstalowac werscje 64 bit, ale mam problem gdy odtwarzam Autoodtwarzanie pojawia mi się taka informacja podpisania Nr 1. A gdy wchodze w cały folder taka informacja podpisana nr 2. Bardzo proszę o podpowiedzi ;/


RE: Pomocy~ ~! Instalacja Win 7 64 bit. - thermalfake - 20.10.2012 17:04

Niezgodność architektur 32 i 64 bitowa. Musisz sobie przekopiować dane z partycji systemowej i postawić system na czysto. Ustawić w biosie uruchamianie z cd względnie wybrać napęd po włączeniu boot menu (przeważnie klawisz funkcyjny) i dopiero wtedy zaczynasz instalowanie.


RE: Pomocy~ ~! Instalacja Win 7 64 bit. - ja8pl - 20.10.2012 18:38

(20.10.2012 17:04)thermalfake napisał(a):  Niezgodność architektur 32 i 64 bitowa. Musisz sobie przekopiować dane z partycji systemowej i postawić system na czysto. Ustawić w biosie uruchamianie z cd względnie wybrać napęd po włączeniu boot menu (przeważnie klawisz funkcyjny) i dopiero wtedy zaczynasz instalowanie.

Jak skopiować tą partycje ?


RE: Pomocy~ ~! Instalacja Win 7 64 bit. - thermalfake - 20.10.2012 18:57

Masz zrobić archiwizację danych (pliki) z tej partycji na inną partycję, dysk zewnętrzny, dvd, pendrive bo inaczej sobie to potracisz. Własnoręcznie stworzone foldery z C i to co znajduje się w Twoim profilu użytkownika c:\Users\
Programy będziesz sobie musiał na nowo zainstalować po reinstalacji.


RE: Pomocy~ ~! Instalacja Win 7 64 bit. - ja8pl - 20.10.2012 21:46

(20.10.2012 18:57)thermalfake napisał(a):  Masz zrobić archiwizację danych (pliki) z tej partycji na inną partycję, dysk zewnętrzny, dvd, pendrive bo inaczej sobie to potracisz. Własnoręcznie stworzone foldery z C i to co znajduje się w Twoim profilu użytkownika c:\Users\
Programy będziesz sobie musiał na nowo zainstalować po reinstalacji.

A dokładnie co takiego mam przenieść na ten dysk zewnętrzny, jeśli mi nie potrzebne te dane to nie da rady się tego pominąć, czy to jest obowiązkowy krok ? Jak przecież zainstaluje nowy System to będą od nowa te programy poszczególne przecież ? Ale tam nie jestem pewniem, specem to ja nie jestem Cwaniak