Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
News Internet Explorer 10 dla Windows 7 w listopadzie - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Windows 7 (/windows-7-4-f)
+--- Dział: Newsy i aktualności o Windows 7 (/newsy-i-aktualnosci-o-windows-7-6-f)
+--- Wątek: News Internet Explorer 10 dla Windows 7 w listopadzie (/internet-explorer-10-dla-windows-7-w-listopadzie-27441-t)



Internet Explorer 10 dla Windows 7 w listopadzie - Portator - 18.10.2012 08:29

A jednak nie tylko dla Windows 8.
Po braku jakichkolwiek wieści na ten temat, powoli zaczęliśmy stawiać krzyżyk na Internet Explorerze 10 dla Windows 7. Na szczęście, myliliśmy się.

[Obrazek: image_thumb]
Microsoft zapowiedział, że wkrótce zaprezentuje wersję rozwojową przeglądarki Internet Explorer 10 dedykowanej systemowi Windows 7. Aplikacja ma się pojawić, do testów, w połowie listopada. Kiedy pojawi się ukończona jej wersja? To zależy od wykrytych błędów i niedoróbek.

Za: chip.pl


RE: Internet Explorer 10 dla Windows 7 w listopadzie - Inegala - 20.10.2012 11:01

Moim zdaniem społeczność jest już dość mocno zrażona explorerem Uśmiechnięty. Nie wiem czy 10 zmieni coś w tym kierunku. Ale czemu nie próbować. Sam bardzo chętnie sprawdzę jak działa ta przeglądarka na becie.


RE: Internet Explorer 10 dla Windows 7 w listopadzie - muminek - 20.10.2012 17:32

(20.10.2012 11:01)Inegala napisał(a):  Moim zdaniem społeczność jest już dość mocno zrażona explorerem Uśmiechnięty. Nie wiem czy 10 zmieni coś w tym kierunku. Ale czemu nie próbować. Sam bardzo chętnie sprawdzę jak działa ta przeglądarka na becie.

Ja używałem win 8 z IE10 i nawet fajnie to chodziło,dosyć szybko.