Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Instalacja systemu Windows 7 w wersji BOX na drugim komputerze - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Forum (/forum-1-f)
+--- Dział: Kosz (/kosz-3-f)
+--- Wątek: Instalacja systemu Windows 7 w wersji BOX na drugim komputerze (/instalacja-systemu-windows-7-w-wersji-box-na-drugim-komputerze-27412-t)



Instalacja systemu Windows 7 w wersji BOX na drugim komputerze - Skipperek - 16.10.2012 22:26

Witam , otóż posiadam Windows 7 Home Premium Box i zainstalowałem go nie dawno na komputerze, wszystko ładnie działało i w ogóle, ale raz postanowiłem zainstalować u dziewczyny na jej komputerze dokładnie tą samą wersję i używając dokładnie tego samego klucza aktywacyjnego. Tylko jest jeden problem na tym komputerze mojej dziewczyny (całkowicie sformatowanym) strasznie się muli wszystko i działa o wiele gorzej niż na pirackiej wersji Windows 7 32 bit(choć to dosłownie ten sam Windows) Na tym moim był update z Windows XP pirackiego, a z tego mojej dziewczyny z Windows 7 również pirata.
Pytania:
1.Czy to możliwe ,że przez to zainstalowanie tej samej wersji Windows 7 i użycia tego samego klucza mogą się systemy gryźć ?
2.Czy jeżeli usunę z tego pierwszego komputera tamten klucz i zamienię na jakiś inny to zacznie normalnie działać ten komputer mojej dziewczyny ?
2b. Czy jak wgram na tym drugim kompie piracki klucz to zacznie z powrotem normalnie działać ?

Proszę o w miarę szybką odpowiedź. Pozdrawiam.


RE: Windows 7 box instalacja na drugim komputerze - thermalfake - 16.10.2012 22:52

Raz, że nikt tu nie będzie podawał instrukcji nielegalnych prawem. Dwa widzę, że nie masz świadomości, że wersja box może być jednocześnie zainstalowana i aktywowana tylko na jednym komputerze. Wszystko zacznie działać dopiero kiedy zrobi się świeżą instalację a nie aktualizację, zapewne zostały śmieci z aktywatora. U dziewczyny niestety żeby korzystać legalnie trzeba jej wykupić nową licencję. Punkt 2 i 2b to zwykłe nielegalne działania -> regulaminu pewnie przed założeniem konta nie przeczytał.