Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Rozwiązany Upgrade Home Premium do Professional - koszta - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Instalacja i aktualizacja Windows 7 (/instalacja-i-aktualizacja-windows-7-8-f)
+--- Wątek: Rozwiązany Upgrade Home Premium do Professional - koszta (/upgrade-home-premium-do-professional-koszta-27208-t)



Upgrade Home Premium do Professional - koszta - tomi127 - 05.10.2012 16:26

Witam, czy chcąc dokonać upgrade systemu Windows 7 Home Premium OEM do Windows 7 Professional muszę zakupić nową licencję? Czytałem o Windows Anytime Upgrade i nie wiem czy to są jakieś specjalne klucze, tańsze?


RE: Upgrade Home Premium do Professional - koszta - thermalfake - 05.10.2012 18:24

Nie musisz kupować nowej licencji ale.....
to się po prostu nie opłaca cenowo korzystać z tego programu WAU. Klucz kupujesz online, opcja zakupu w trybie online jest dostępna tylko w Australii, Belgii, Francji, Hiszpanii, Holandii, Japonii, Kanadzie, Niemczech, Stanach Zjednoczonych, Szwajcarii, Szwecji, Włoszech i Zjednoczonym Królestwie albo wersja pudełkowa min 600zł z hakiem (to tak jakbyś zapłacił za całkiem nowy produkt. Lepiej poszukać najtańszej dostępnej licencji Professional'a OEM w sieci za nieco ponad 500zł z groszami albo dozbierać stówkę i kupić BOX'a gdzie masz od razu dwa nośniki 32/64bit i przenośność licencji na inny sprzęt. Jedyna wada musisz postawić system na nowo.


RE: Upgrade Home Premium do Professional - koszta - tomi127 - 08.10.2012 16:11

Hmm dzięki, nie będę płacił 500 zł za jedną dodatkową funkcję, pozostaje mi bawienie się konsolą Uśmiechnięty


Upgrade Home Premium do Professional - koszta (rozwiązany) - Nostromo - 12.10.2012 22:09

Wątek rozwiązany.