Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Nie można uruchomić usługi centrum zabezpieczeń systemu Windows - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Forum (/forum-1-f)
+--- Dział: Kosz (/kosz-3-f)
+--- Wątek: Nie można uruchomić usługi centrum zabezpieczeń systemu Windows (/nie-mozna-uruchomic-uslugi-centrum-zabezpieczen-systemu-windows-2718-t)



Nie można uruchomić usługi centrum zabezpieczeń systemu Windows - hutek84 - 27.11.2009 13:44

Witam. Mam problem z Windows 7 x64. W centrum akcji widnieje informacja że usługa centrum zabezpieczeń systemu Windows jest wyłączona. Klikając na włącz teraz pokazuje mi się okienko, w którym napisane jest, że nie można uruchomić usługi centrum zabezpieczeń systemu Windows. Jak to naprawić?
Dodam, że używam mcafee security center (60-dniowa wresja trial)
Pomoże ktoś?


RE: Nie można uruchomić usługi centrum zabezpieczeń systemu Windows - War_3_ - 27.11.2009 15:40

Spróbuj zalogować się na administratora i na koncie admina włączyć zabezpieczenia.


RE: Nie można uruchomić usługi centrum zabezpieczeń systemu Windows - hutek84 - 27.11.2009 16:10

jestem administratorem komputera. jest tylko 1 konto


RE: Nie można uruchomić usługi centrum zabezpieczeń systemu Windows - slump - 27.11.2009 16:41

Tylko, że nie jesteś administratorem a należysz do takiej grupy (tez niezupełnie).

Prawdziwego administratora uzyskasz tak:

W uruchom wydaj polecenie: net user administrator /active:yes i wyloguj się i zaloguj na konto administratora.


RE: Nie można uruchomić usługi centrum zabezpieczeń systemu Windows - hutek84 - 27.11.2009 16:47

wpisalem komende. wylogowalem sie i przy ponownym logowaniu sie mam do wyboru znowu tylko 1 konto. loguje sie z powrotem na nie i dalej nie moge usunac problemu


RE: Nie można uruchomić usługi centrum zabezpieczeń systemu Windows - slump - 27.11.2009 16:56

A czy ta aplikacja której używasz nie duplikuje funkcjonalności? 2 aplikacje do tego samego często ze sobą nie działają i powodują problemy. W tym upatrywałbym się przyczyny błędu.


RE: Nie można uruchomić usługi centrum zabezpieczeń systemu Windows - hutek84 - 27.11.2009 17:05

mcafee jest od poczatku, zainstalowana wersja trial. nie bylo zadnych problemow wczesniej, nie wiem czy to sie stalo po zainstalowaniu czegos. ostatnio instalowalem clonedvd, ale nie mysle zeby to mialo wplyw. na wylaczonym mafee security center tez nie mozna zlikwidowac probelmu