Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Novatel Wireless MC935D i Windows 7 Ultimate - problem ze sterownikami - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Sieci komputerowe (/sieci-komputerowe-16-f)
+--- Wątek: Novatel Wireless MC935D i Windows 7 Ultimate - problem ze sterownikami (/novatel-wireless-mc935d-i-windows-7-ultimate-problem-ze-sterownikami-27014-t)



Novatel Wireless MC935D i Windows 7 Ultimate - problem ze sterownikami - LesPaulGuy - 28.09.2012 20:34

Witam!

W swoim laptopie (Asus X52J) przeinstalowałem system. Z fabrycznie zamontowanego Home Premium na Ultimate.

Przed instalacją oprogramowanie modemu działało bez problemu (modem to Novatel Wireless MC935D). Po instalacji nowego systemu włożyłem modem do USB. Sterowniki powinny się instalować automatycznie, są na modemie. Ściągnąłem więc oprogramowanie z internetu, przeniosłem na pendrive, zainstalowałem na laptopie. Wpinając modem nic się nie dzieje. Ponowne przeinstalowanie systemu również nic nie daje. Co może być powodem takich problemów?


RE: Novatel Wireless MC935D i Windows 7 Ultimate - problem ze sterownikami - thermalfake - 28.09.2012 21:35

Skąd ten Ultimate ?
Tamten Home Premium był fabryczny i posiadał sterowniki od wszystkich sprzętów. Ty najprawdopodobniej postawiłeś sam system bez instalacji sterowników i zapewne do usb 3.0 także nie do którego podpiąłeś modem żeby wykrył go jako pamięć przenośną.
Moja rada jest taka jak nie masz praw do tej licencji (nie kupiłeś tego systemu) to wróć do tego za co zapłaciłeś.