Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Rozwiązany Niedziałający tryb wieloosobowy w grze Battlefield Bad Company 2 - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Software (/software-27-f)
+---- Dział: Gry (/gry-29-f)
+---- Wątek: Rozwiązany Niedziałający tryb wieloosobowy w grze Battlefield Bad Company 2 (/niedzialajacy-tryb-wieloosobowy-w-grze-battlefield-bad-company-2-26985-t)



Niedziałający tryb wieloosobowy w grze Battlefield Bad Company 2 - ChuckFox - 27.09.2012 18:41

Witam,

Ostatnio nabyłem pudełkową wersję Battlefield: Bad Company 2 w wydaniu EA Classics. Po udanej rejestracji postanowiłem skonfigurować tryb multiplayer. Przypisałem klucz do swojego konta EA. Niestety za każdym razem kiedy chcę zagrać, zostaję umieszczony na serwerze jako jedyny. Mogę poruszać się po mapie, zdobywać flagi, ale nie mam żadnych przeciwników (ani sojuszników). Manualna przeglądarka serwerów nie pokazuje nic. Ma ktoś jakiś pomysł co z tym fantem zrobić?


RE: Niedziałający tryb wieloosobowy w grze Battlefield Bad Company 2 - peciaq - 28.09.2012 18:33

A Steama do tego nie potrzeba?


RE: Niedziałający tryb wieloosobowy w grze Battlefield Bad Company 2 - ChuckFox - 29.09.2012 09:14

Tak, mam najnowszą aktualnie wersję.

Aktualizacja

Po wielu próbach udało się wyszukać serwery! Temat rozwiązany.