Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Uruchomienie usługi zależności lub grupy nie powiodło się - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Sieci komputerowe (/sieci-komputerowe-16-f)
+--- Wątek: Uruchomienie usługi zależności lub grupy nie powiodło się (/uruchomienie-uslugi-zaleznosci-lub-grupy-nie-powiodlo-sie-26725-t)



Uruchomienie usługi zależności lub grupy nie powiodło się - sloniczeczek - 18.09.2012 12:10

Witam. Znajomy podrzucił mi swojego laptopa na którym kompletnie wykrzaczyła się sieć. I nie mogę sobie z tym poradzić.

W centrum sieci i udostępniania mam komunikat "Uruchomienie usługi zależności lub grupy nie powiodło się. "

Próbowałem kilku rozwiązań, od fixów od micirosoftu, przez próbę włączania usług w narzędziach administracyjnych ale dostaje taki komunikat "błąd 1086 Uruchomienie usługi zależności lub grupy nie powiodło się. " Nie wiem jak sobie z tym poradzić co jest nie tak.

próbowałem też w cmd używac tego netsh ~ itp. bez powodzenia.

próbowałem też porady z forum odnoście menadżera zadań, sterowniki plug&play i tam zaznaczenia tego "system" w sterownik. miałem to zaznaczone więc lipa. nie wiem jak sobie z tym poradzić.


RE: Uruchomienie usługi zależności lub grupy nie powiodło się. LAN/WIFI - thermalfake - 20.09.2012 19:02

Proszę podesłać plik dziennika zdarzeń z lokalizacji c:\Windows\System32\winevt\Logs\system.evtx