Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Aktualizacja sterowników w Nvidia NVIDIA GeForce 9500 GT i gorsza klasyfikacja - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Software (/software-27-f)
+---- Dział: Sterowniki (/sterowniki-17-f)
+---- Wątek: Aktualizacja sterowników w Nvidia NVIDIA GeForce 9500 GT i gorsza klasyfikacja (/aktualizacja-sterownikow-w-nvidia-nvidia-geforce-9500-gt-i-gorsza-klasyfikacja-26660-t)



Aktualizacja sterowników w Nvidia NVIDIA GeForce 9500 GT i gorsza klasyfikacja - Pysiak - 15.09.2012 18:53

Cześć,
chciałam się Was zapytać czy ktoś z Was ostatnio aktualizował sterowniki Nvidia do wersji 306.23? Jeżeli tak czy Wam tak samo jak mnie zmniejszyła się klasyfikacja systemu? Zły


RE: Aktualizacja sterowników w Nvidia NVIDIA GeForce 9500 GT i gorsza klasyfikacja - peciaq - 16.09.2012 00:36

Próbowałeś zapuszczać mierzenie klasyfikacji jeszcze raz od początku?


RE: Aktualizacja sterowników w Nvidia NVIDIA GeForce 9500 GT i gorsza klasyfikacja - thermalfake - 16.09.2012 03:03

Klasyfikacja systemowa to pic na wodę jak ktoś chce mieć dobre samopoczucie. Pytanie o ile się zmniejszyła. Niestety takie sytuacje się zdarzają nie tylko w przypadku tej wersji sterownika.
Wydajność grafik i powiązanego sterownika lepiej sprawdzić programami typu 3DMark, Furmark, MSI Afterburner, Unigine Heaven DX11 Benchmark, dedykowane benchmarki gier itp.


RE: Aktualizacja sterowników w Nvidia NVIDIA GeForce 9500 GT i gorsza klasyfikacja - Pysiak - 16.09.2012 17:04

(16.09.2012 00:36)peciaq napisał(a):  Próbowałeś zapuszczać mierzenie klasyfikacji jeszcze raz od początku?

Tak, próbowałam, robiłam to także z poziomu CMD bo myślałam, że może coś to zmieni, ale nic nie pomogło


(16.09.2012 03:03)thermalfake napisał(a):  Klasyfikacja systemowa to pic na wodę jak ktoś chce mieć dobre samopoczucie. Pytanie o ile się zmniejszyła. Niestety takie sytuacje się zdarzają nie tylko w przypadku tej wersji sterownika.
Wydajność grafik i powiązanego sterownika lepiej sprawdzić programami typu 3DMark, Furmark, MSI Afterburner, Unigine Heaven DX11 Benchmark, dedykowane benchmarki gier itp.

Właśnie tak też myślałam, że klasyfikacja systemowa jest do niczego i nie należy za bardzo na niej polegać, ale przeglądając różne strony itp człowiek naczyta się różnych rzeczy i po pewnym czasie już sam nie wie co myśleć.
Spadła tylko o 1 punkt więc to nic wielkiego Uśmiechnięty