Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Microsoft jako św. Mikołaj: tablety, telefony i komputery dla 90 tys. pracowników! - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Windows 7 (/windows-7-4-f)
+--- Dział: Newsy i aktualności o Windows 7 (/newsy-i-aktualnosci-o-windows-7-6-f)
+---- Dział: Aktualności i wydarzenia branży IT (/aktualnosci-i-wydarzenia-branzy-it-52-f)
+---- Wątek: Microsoft jako św. Mikołaj: tablety, telefony i komputery dla 90 tys. pracowników! (/microsoft-jako-sw-mikolaj-tablety-telefony-i-komputery-dla-90-tys-pracownikow-26629-t)



Microsoft jako św. Mikołaj: tablety, telefony i komputery dla 90 tys. pracowników! - Portator - 14.09.2012 14:34

Muszę to przyznać: poczułem zazdrość. Są momenty, w których dobrze jest być pracownikiem Microsoftu…
[Obrazek: surface_zaj.jpg]
Microsoft ma gest. Podczas corocznego spotkania pracowników firmy w Key Arenie w Seattle, Steve Balmer poinformował, że ma dla nich prezent. Każdy z pełnoprawnych, zatrudnionych na etat pracowników firmy otrzyma w prezencie trzy urządzenia: tablet Surface RT, smartfon z Windows Phone 8 oraz komputer z Windows 8.

A najlepsze w tym wszystkim jest to, że pracownicy będą mogli korzystać z tych urządzeń nie tylko w pracy, ale również w domu. Czy są na forum osoby, które kiedykolwiek otrzymały od swojego pracodawcy taką paczkę z upominkami? Tak, ja też poczułem zazdrość.

To nie pierwszy taki przypadek, gdy pracownicy Microsoftu są rozpieszczani przez swojego pracodawcę. Pod koniec 2010 roku w prezencie otrzymali bowiem telefony z Windows Phone 7. Tym razem paczka była większa i jeszcze bardziej kosztowna, a wypada zaznaczyć, że Microsoft zatrudnia na całym świecie ponad 94 tysiące osób!

W tym szaleństwie jest pewnie metoda. Być może Microsoft liczy na to, że w ten sposób odciągnie swoich ludzi od korzystania z konkurencyjnych systemów. Wy też sprzedalibyście swoją duszę diabłu w zamian za zestaw nowoczesnych gadżetów?

Źródło: geekwire.com | Fot.: Microsoft