Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Strona która działa nie chce się odpalić - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Sieci komputerowe (/sieci-komputerowe-16-f)
+--- Wątek: Strona która działa nie chce się odpalić (/strona-ktora-dziala-nie-chce-sie-odpalic-26605-t)



Strona która działa nie chce się odpalić - diabelek2222 - 13.09.2012 16:55

Witam kupiłem konto na allegro premium na turbobit.net zablokowali mi konto ale to mniejsza wszytko mi śmiga net ale turbobit nie chce się odpalić a działa bo przed chwileczką znajomi sprawdzali mogli mnie zablokować jakoś albo tp dało mi blokadę albo ktoś w systemie zablokował nie mam pojęcia ktoś ma jakiś pomysł wszytko inne się ładuje ale nie turbobit.

nie wiem co jest grane ale przez bramkeproxy dopala
Dokładnie nic nie pomaga przed chwilka nowy system postawiony restart całkowity liveboxa i kupa nawet chrome nie mogę zainstalować błąd serwera a wszystko się zjebało jak moja kobieta zaczeła marudzić o neofon aplikacji przez która można dzwonić ale okazało się ze oni czegoś nie skonfigurowali bo kontrolka na router nie świeciła nawet zadzwoniłem do nich jak zaczli konfigurować tak wszystko się sypło jutro po robocie idę do orange i zęby wybiję. I jeszcze gnoje mi naliczali telefon który nie dział....