Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Problem z procesorem graficznym przy instalacji Windows 7 - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Instalacja i aktualizacja Windows 7 (/instalacja-i-aktualizacja-windows-7-8-f)
+--- Wątek: Problem z procesorem graficznym przy instalacji Windows 7 (/problem-z-procesorem-graficznym-przy-instalacji-windows-7-26452-t)



Problem z procesorem graficznym przy instalacji Windows 7 - egooo - 08.09.2012 15:20

Witam mam problem z zainstalowaniem jakiejkolwiek wersji W7. Mam laptopa Compal FL90 z wymienioną grafiką ( 8600GT - 4680 ). Problem objawia się dość prosto w momencie kiedy na ułamek sekundy gaśnie ekran na samym końcu i można potem zaakceptować rozdzielczość mi już się to nie pojawia i nie mogę dokończyć instalacji bo mam ciemny ekran.Z czystej ciekawości zainstalowałem W8 betę i wszystko działa prawidłowo wszystko się instaluje i nie ma żadnych niedogodności poza tym że to beta .Więc pytanie do was o co chodzi jak jak to naprawić żeby dokończyć instalacje zwykłej 7.


RE: Problem z procesorem graficznym przy instalacji Windows 7 - thermalfake - 11.09.2012 23:07

Co oznacza pojęcie "jakiejkolwiek wersji Windows 7". Skąd to masz czy jest z SP1 czy bez ?
Z tego co kojarzę Win 7 nie ma na końcu opcji akceptowania rozdzielczości.
Nie wiem, może przygotuj sobie na penie rozpakowany sterownik (katalog drivers z całej paczki) dla tej karty i wskaż przy instalacji (załaduj sterownik).


RE: Problem z procesorem graficznym przy instalacji Windows 7 - egooo - 12.09.2012 10:37

Obojętnie znaczy obojętnie chyba to mówi wszystko , co do instalacji to na samym końcu gaśnie i pojawia się obraz mi się nie pojawia a tam jest potwierdzenie instalacji i pojawia się system


RE: Problem z procesorem graficznym przy instalacji Windows 7 - thermalfake - 12.09.2012 12:14

Dla mnie i innych użytkowników nie jest to jednoznaczne. Począwszy ze źródeł msdnaa/technet, lewizny (nierzadko przerabianej) z P2P. Każda wersja Win 7 oprócz tego, że jest różniąca funkcjonalnie ma te same podstawowe składniki systemu i jaką byś nie zainstalował ciągle będzie to samo.
Win 8 zawiera już nieco inny model sterownika oparty o standard WDDM 1.2 (1.1 Win 7; 1.0 Vista) Także i sterownik może się różnić.
Zapytaj się tu -> http://www.nhl.pl/lofiversion/index.php/t38867.html
Ja z Compalem nie miałem okazji dłuższej przygody.