Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Rozwiązany Win XP na Windows7 OEM bez płyty - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Instalacja i aktualizacja Windows 7 (/instalacja-i-aktualizacja-windows-7-8-f)
+--- Wątek: Rozwiązany Win XP na Windows7 OEM bez płyty (/win-xp-na-windows7-oem-bez-plyty-26382-t)



Win XP na Windows7 OEM bez płyty - MeeDe - 06.09.2012 16:28

Otoz sprawa wyglada tak, ze w zakupionym przeze mnie laptopie byl zainstalowany windows7 home prem.
Musialam wyjechac wiec nowy laptop zostal u mojego brata, z tym ze mu nie podobal sie Windows7 i przeinstalowal system na XP. Mam klucz na naklejce na nim, jednak zadnej plyty z systemem. Da sie cos zrobic zeby wrocic do 7 z tym kluczem czy juz jest nie potrzebny i trzeba wgrywac calkiem inna 7?


RE: Windows-windows7 - thermalfake - 06.09.2012 18:41

Pogratuluj mu pomyślunku. Instalacja prawdopodobnie lewizny, nie wykonanie przed żadnej kopii recovery, wycięcie partycji diagnostycznej o ile była.
Teraz w zębach powinien dostarczyć lapka w takim stanie jakim był.
Wyjściem jest pożyczenie nośnika OEM do tej samej wersji czyli Home Premium i instalacja z podaniem klucza od spodu lapka. Potem już pozostaje aktywacja telefoniczna/online gdyż nie jest to system preinstalowany (aktywowany lokalnie).


RE: Windows-windows7 - MeeDe - 07.09.2012 07:57

sprobuje cos zrobic Uśmiechnięty dzieki za odpowiedzUśmiechnięty