Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Błąd przy próbach zamknięcia systemu - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Konfiguracja i optymalizacja Windows 7 (/konfiguracja-i-optymalizacja-windows-7-9-f)
+--- Wątek: Błąd przy próbach zamknięcia systemu (/blad-przy-probach-zamkniecia-systemu-26364-t)



Błąd przy próbach zamknięcia systemu - NezTea - 06.09.2012 10:24

WItam!

Chciałbym prosić o pomoc. Mój problem wygląda tak że gdy próbuje wyłączyć komputer, normalnie klikam na ''Zamknij'' czasami wyskakuje mi taki błąd ''Wykonanie serwera nie powiodło się'' i po tym komunikacie nie mogę nic kompletnie zrobić ani zamknąć komputera ani np. wejść w przeglądarkę. Jedyne co pomaga to restart i potem wyłącza się normalnie. Szukałem wcześniej w googlu i spotkałem się z podobnym problemem ale on dotyczył Windows Media Player. Także nie wiem od czego może to zależeć i proszę o szybką pomoc.


RE: Komputer się (czasami) nie wyłącza ! - ScriptPL - 09.09.2012 21:24

Możliwe, że to jest wina systemu (jakaś awaria, usterka). Jeśli masz płytkę z systemem to napraw system włączając instalator i przed tym uruchom opcje "Napraw System" i zaznacz pierwszą opcje dotyczącą naprawiania systemu.