Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Ciągły restart podczas instalacji systemu - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Instalacja i aktualizacja Windows 7 (/instalacja-i-aktualizacja-windows-7-8-f)
+--- Wątek: Ciągły restart podczas instalacji systemu (/ciagly-restart-podczas-instalacji-systemu-26221-t)



Ciągły restart podczas instalacji systemu - bartek123202 - 31.08.2012 20:38

Witam, właśnie kupiłem komputer ( AMDII 3x3,2GHz/4GB/320GB /HD 1GB ) i chciałem zainstalować Windowsa. Pliki się załadowały poprawnie , ale gdy pojawił się ekran wczytywania Windowsa komputer się zrestartował. Dzieje się tak za każdym razem. Próbowałem też z XP ale dzieje sie to samo. Proszę o pomoc!!


RE: Ciągły restart podczas instalacji systemu!! - DamiaX - 31.08.2012 21:08

Witaj.
Przeglądając twój profil zauważyłem, że "posiadasz" Windows 7 Starter.
Czy to prawda ?.
A prosił bym również o wersję Windowsa XP jaką próbowałeś wgrywać.
Może to jest wina źle nagranej płyty.
Skąd masz płytę systemu bądź za pomocą jakiego programu wypalałeś system na płytę ?


RE: Ciągły restart podczas instalacji systemu!! - bartek123202 - 31.08.2012 21:15

Posiadam Windows 7 Ultimate ;]
Próbowałem nagrywać XP z 2 płyt więc raczej nie...
Wypalałem img burnem.


RE: Ciągły restart podczas instalacji systemu!! - DamiaX - 31.08.2012 21:25

Hmm może to być wina złej jakości obrazów.
Skąd pobierałeś iso systemu ? Możliwe, że to wina błędnego iso.


RE: Ciągły restart podczas instalacji systemu!! - bartek123202 - 31.08.2012 21:33

XP działał na poprzednim kompie...-odpada

a 7 też była sprawdzona ;/


RE: Ciągły restart podczas instalacji systemu!! - DamiaX - 31.08.2012 21:34

Ale mam rozumieć, że iso było pobrane z internetu ?


RE: Ciągły restart podczas instalacji systemu!! - thermalfake - 31.08.2012 21:48

Poproszę o dokładną konfigurację sprzętu - Speccy jest w pakiecie hirensa -> http://www.hirensbootcd.org
Nikt nie poda Ci na tacy stu procentowej skutecznej diagnozy.
Może zasilacz, może pamięci RAM albo w międzyczasie pokazuje się na krótko bsod. Może błędy na dysku.
W powyższym pakiecie są narzędzia do testowania podzespołów memtest96 (pamięć ram) i victoria (hdd).