Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Ominięcie instalacji dodatkowego oprogramowania - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Instalacja i aktualizacja Windows 7 (/instalacja-i-aktualizacja-windows-7-8-f)
+--- Wątek: Ominięcie instalacji dodatkowego oprogramowania (/ominiecie-instalacji-dodatkowego-oprogramowania-26139-t)



Ominięcie instalacji dodatkowego oprogramowania - Grychol - 28.08.2012 20:09

Witam czy da się jakoś ominąć instalacje dodatkowego oprogramowania na Acer?
Ponieważ jest mały błąd oprogramowanie staje na 27/45 oprogramowania. Kamerka niby jej nie ma sterowniki zainstalowane. Pokazuje się okienko na pasku żaden że nie znaleziono kamerki i że mam ją podłączyć. Czy da się ominąć ogólnie tą instalacje tego oprogramowania? Gdzie to wyłączyć.. Narazie wyłączam to coś po uruchomieniu kompa alt + f4 ale i tak ciągle mi pokazuje info o tej kamerce na pasku jak kliknę okey to za 5 minut znów to samo. Więc czekam na jakiś sposób ominięcia tej instalacji dodatkowego oprogramowania Acera.


//Poprawiono

Teraz tak jakby nie instalowało już kamerki. ale ok nie potrzebna mi. Teraz tylko jak ominąć resztę instalacji oprogramowania. Bo przy starcie mi się uruchamia właśnie takie okienko i instalator ale bez kam się nie chce instalować.


RE: Ominięcie instalacji dodatkowego oprogramowania - thermalfake - 28.08.2012 20:45

Niestety się nie da ponieważ w laptopach system jest preinstalowany. Jego recovery przywraca system w sposób zautomatyzowany ( w sposób określony przez producenta) coś na wzór trybu nienadzorowanego.
Moim zdaniem rozsądne wyjście to instalacja z pożyczonego OEM'a tej samej wersji/ (recovery na płytkach lepiej i tak zrobić)
Problem z kamerką mógł się utworzyć gdyż np ona padła, w managerze urządzeń jej nie widać jako rozpoznanego urządzenia a oprogramowanie krzyczy, że nie może jej zainstalować.


RE: Ominięcie instalacji dodatkowego oprogramowania - Grychol - 28.08.2012 20:55

Czyli co mam zrobic bo własnie zawsze przy kamerce 27/45 z wszystkiego oprogramowania. I sie na tym zawiesza a to kamerka.


RE: Ominięcie instalacji dodatkowego oprogramowania - thermalfake - 29.08.2012 01:17

Już napisałem co bym zrobił w Tej sytuacji.