Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Rozwiązany Jak usunąć kopię zapasową systemu - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Instalacja i aktualizacja Windows 7 (/instalacja-i-aktualizacja-windows-7-8-f)
+--- Wątek: Rozwiązany Jak usunąć kopię zapasową systemu (/jak-usunac-kopie-zapasowa-systemu-26079-t)



Jak usunąć kopię zapasową systemu - hary7 - 26.08.2012 10:42

Witam. Mam laptopa TOSHIBA satelite l500 system win7 home premium Sp1. Kiedyś miał ustawione robienie kopi zapasowej systemu na dysku D (dysk ma 2 partycje C i D) ale okazało się że to zajmuje bardzo dużo miejsca więc wyłączyłem wykonywanie kopi zapasowej. Niestety nie wiem jak odzyskać miejsce na dysku D. To co było widoczne usunąłem ale i tak jest na dysku coś czego nie widać a zajmuje mi 43GB miejsca. Jak to odnaleźć i usunąć?


RE: Jak usunąć kopię zapasową systemu - Portator - 26.08.2012 11:36

Witaj. Najpiwer PPM na dysku D > oczyszczanie dysku.
Potem PPM na dysku D > formatuj.
Dysk powinien być czysty i pusty.


RE: Jak usunąć kopię zapasową systemu - hary7 - 26.08.2012 11:46

Oczyszczanie dysku może usunąć 0b a formatowanie odpada bo nie mam gdzie przenieść kilkudziesięciu GB danych które chcę posiadać.
Oczyszczanie nie pomogło ale podsunąłeś mi inny pomysł. Była tam opcja usuwania starych punktów przywracania systemu i właśnie usunięcie tych punktów zwolniło brakujące miejsce na dysku.


Jak usunąć kopię zapasową systemu (rozwiązany) - peciaq - 26.08.2012 13:11

Wątek rozwiązany.