Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Rozwiązany Problem z pulpitem - zakryty kolorem - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Software (/software-27-f)
+--- Wątek: Rozwiązany Problem z pulpitem - zakryty kolorem (/problem-z-pulpitem-zakryty-kolorem-25905-t)



Problem z pulpitem - zakryty kolorem - Joasia - 20.08.2012 14:39

Hej, mam ogromny problem z wyglądem pulpitu. Jakiś czas temu ikony podświetliły mi sie na kolor biały, próbowałam to naprawić wszystkimi sposobami ale nic nie dało Smutny wówczas pojawił się jeszcze większy problem - pulpit podświetlił sie w połowie na kolor biały, zmieniałam kolory, tapety i nic.
Załączam PrtScr

[Obrazek: out.php?i=335584_pulpit.jpg]

Będę wdzięczna za jakąkolwiek pomoc.
Asia


RE: Problem z pulpitem - zakryty kolorem - Nostromo - 21.08.2012 07:23

Asiu,
w przypadku jakichkolwiek nieoczekiwanych zmian w funkcjonowaniu Windows warto korzystać natychmiast z funkcji Przywracania systemu. Czy masz zachowany jakiś punkt przywracania sprzed problemu z ikonami.
Nie warto wyłączać ochrony na dysku C:\, oszczędność miejsca jest dyskusyjna przy obecnie używanych twardzielach 500 i więcej GB.
Spokojnie zanalizuj od kiedy wystąpiła ta zmiana, co instalowałaś lub usuwałaś- chcąc naprawić podświetlenie ikon pulpitu, czy były jakieś przerwy w zasilaniu...etc.
Użyj ew. Sprawdzania i naprawy błędów na dysku C:\ podczas uruchomiania.
C:\>Właściwości>Narzędzia>Sprawdzanie błędów>Sprawdź...


RE: Problem z pulpitem - zakryty kolorem - Joasia - 21.08.2012 14:56

Super, pomogło Zacieszacz bardzo, bardzo, bardzo dziękuję!


Problem z pulpitem - zakryty kolorem (rozwiązany) - LadyInBlue - 21.08.2012 19:27

Wątek rozwiązany.