Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Problem z wyświetlaniem plików JPG oraz GIF - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Konfiguracja i optymalizacja Windows 7 (/konfiguracja-i-optymalizacja-windows-7-9-f)
+--- Wątek: Problem z wyświetlaniem plików JPG oraz GIF (/problem-z-wyswietlaniem-plikow-jpg-oraz-gif-25851-t)



Problem z wyświetlaniem plików JPG oraz GIF - alanf - 18.08.2012 07:13

Witam! Posiadam laptopa Asus zrobiłem recovery systemu (całego twardziela) i po postawieniu na świeżo na żadnej z przeglądarek nie wyświetlają mi się zdjęcia JPG oraz GIF. Pliki PNG oraz reklamy się pokazują.
Piszę tutaj gdyż googlowałem ze trzy dni i kompletnie brak mi już pomysłów. recovery robiłem już ze trzy razy i nic :/


RE: Problem z wyświetlaniem plików jpg oraz gif - thermalfake - 19.08.2012 18:07

W jakich przeglądarkach, czy pliki graficzne mają wielkości plików większą jak 0 (nie są uszkodzone). To się dzieje zaraz po postawieniu recovery ?


RE: Problem z wyświetlaniem plików jpg oraz gif - alanf - 20.08.2012 08:22

(19.08.2012 18:07)thermalfake napisał(a):  W jakich przeglądarkach, czy pliki graficzne mają wielkości plików większą jak 0 (nie są uszkodzone). To się dzieje zaraz po postawieniu recovery ?

W przeglądarkach Explorer, oper, firefox....
wszystkie pliki graficzne mają wartość 0
Dzieje się to zaraz po zrobieniu recovery :/


RE: Problem z wyświetlaniem plików JPG oraz GIF - thermalfake - 20.08.2012 08:36

No to mi przykro ale to nie wina przeglądarek tylko uszkodzonych plików na dysku.


RE: Problem z wyświetlaniem plików JPG oraz GIF - alanf - 20.08.2012 08:52

(20.08.2012 08:36)thermalfake napisał(a):  No to mi przykro ale to nie wina przeglądarek tylko uszkodzonych plików na dysku.

Czyli musze postawić czystego Wina z płyty i wklepać mój oryginalny kluczyk?

Edit: Poprawione Zadowolony


RE: Problem z wyświetlaniem plików JPG oraz GIF - dziki314 - 20.08.2012 11:23

Pobierz i dodaj do rejestru,zrestartuj komputer i zobacz czy będzie dobrze.

http://www.mediafire.com/?q7r4cnbhogp4tr4


RE: Problem z wyświetlaniem plików JPG oraz GIF - alanf - 20.08.2012 15:43

(20.08.2012 11:23)dziki314 napisał(a):  Pobierz i dodaj do rejestru,zrestartuj komputer i zobacz czy będzie dobrze.

http://www.mediafire.com/?q7r4cnbhogp4tr4

Niestety ale po dodaniu do rejestru i restarcie systema jest dalej tak samo :/


RE: Problem z wyświetlaniem plików JPG oraz GIF - dziki314 - 20.08.2012 16:27

To niestety tak jak kolega thermalfake powiedział masz uszkodzone pliki na dysku i pozostaje ci postawienie systemu na nowo,chyba że znajdziesz inne rozwiązanie.Cwaniak


RE: Problem z wyświetlaniem plików JPG oraz GIF - alanf - 21.08.2012 07:54

Wstałęm rano i spotkało mnie coś dziwnego...
Wczoraj pozmianach w rejestrze i restarcie kompa nic nie pomogło, więc używałem póki co nie działającego. Wyczerpała się bateria więc poszedłem spać, dziś wstaje odpalam na wznowieniu patrze a tu cud! Pojawiły się obrazki!! Uśmiechnięty Dzięki!!!


RE: Problem z wyświetlaniem plików JPG oraz GIF - alanf - 21.08.2012 13:46

no i chyba przedwcześnie podziękowałem.....
teraz to już kompletnie nie rozumiem, rano obrazki zaczeło wyświetlać teraz już przestało... hmmmm


RE: Problem z wyświetlaniem plików JPG oraz GIF - thermalfake - 21.08.2012 21:08

Te obrazki fizycznie mogą być wykorzystywane przez jakiś proces w systemie. Pokusiłbym się o wypróbowanie Unlocker'a.


RE: Problem z wyświetlaniem plików JPG oraz GIF - alanf - 21.08.2012 21:13

(21.08.2012 21:08)thermalfake napisał(a):  Te obrazki fizycznie mogą być wykorzystywane przez jakiś proces w systemie. Pokusiłbym się o wypróbowanie Unlocker'a.

Mogę spróbować choć nie wiem o co chodzi ale goole pomoże Zadowolony
Dziwne jest teraz to, że niektóre jpg się pokazują ale większość nie :/

Z tego co zrozumiałem ten program to nic poza przeglądarką nie korzysta z tego....


RE: Problem z wyświetlaniem plików JPG oraz GIF - alanf - 22.08.2012 19:31

To jest naprawdę bardzo dziwne.. jednego poranka działa, a wieczorkiem już nie.... część zdjęć ukazuje reszty też nie...