Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Gaśnięcie ekranu podczas przełączania użytkowników, logowania i wylogowywania - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Software (/software-27-f)
+--- Wątek: Gaśnięcie ekranu podczas przełączania użytkowników, logowania i wylogowywania (/gasniecie-ekranu-podczas-przelaczania-uzytkownikow-logowania-i-wylogowywania-25833-t)



Gaśnięcie ekranu podczas przełączania użytkowników, logowania i wylogowywania - denis94 - 17.08.2012 15:55

Witam.
Mam taki problem.
Gdy kliknę Przełącz użytkownika - ekran robi się czarny (monitor wyświetla komunikat brak sygnału), po około 10 sekundach sygnał wraca i widoczny jest ekran logowania. Gdy wybiorę użytkownika, ekran znów gaśnie i znów po kilku sekundach pojawia się dopiero pulpit.

Zaktualizowałem sterowniki do karty graficznej. Nie potrafię sobie poradzić z tym problemem. Czy ktoś ma może jakieś pomysły? Jest to dosyć denerwujące. Nie wiem nawet czego szukać bo nie wiem co oprócz grafiki może to powodować. Proszę o pomoc.


RE: Gaśnięcie ekranu podczas przełączania użytkowników, logowania i wylogowywania - nomoreground - 17.08.2012 20:48

Na XP takie zachowanie było.... normalne, na 7 nigdy sie z czymś takim nie spotkałam (w obu kompach mam po jednym użytkowniku). Więc nie wiem, może tu jest tak samo?