Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Megaupload powróci jeszcze w tym roku. Większy, szybszy i nie do zatrzymania! - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Windows 7 (/windows-7-4-f)
+--- Dział: Newsy i aktualności o Windows 7 (/newsy-i-aktualnosci-o-windows-7-6-f)
+---- Dział: Aktualności i wydarzenia branży IT (/aktualnosci-i-wydarzenia-branzy-it-52-f)
+---- Wątek: Megaupload powróci jeszcze w tym roku. Większy, szybszy i nie do zatrzymania! (/megaupload-powroci-jeszcze-w-tym-roku-wiekszy-szybszy-i-nie-do-zatrzymania-25722-t)



Megaupload powróci jeszcze w tym roku. Większy, szybszy i nie do zatrzymania! - Portator - 14.08.2012 08:26

Kim Dotcom obiecuje
Kontrowersyjny twórca portalu Megaupload, toczący wojnę z amerykańskim wymiarem sprawiedliwości, po raz kolejny przemówił.
[Obrazek: image_thumb]
Tym razem na swoim koncie twitterowym dał do zrozumienia, że to wcale nie koniec jego internetowej działalności. Wiemy, że Dotcom chce "zrewolucjonizować" branżę, dogadując się z artystami i twórcami bez pośredników, czyli wytwórni. Co wyjdzie z projektu Megabox jeszcze nie wiemy, ale zanim nastąpi jego premiera, 38-letni Niemiec chce wskrzesić portal Megaupload, o który toczy otwartą wojnę z amerykańskimi władzami.

Jego tweet brzmi tak:
Wiem, na co wszyscy czekacie. Nadchodzi. W tym roku. Obiecuję. Większy. Lepszy. Szybszy. 100% bezpieczny i nie do zablokowania.

Czekacie?


RE: Megaupload powróci jeszcze w tym roku. Większy, szybszy i nie do zatrzymania! - fourup - 14.08.2012 11:24

Czekamy...
Cwaniak


RE: Megaupload powróci jeszcze w tym roku. Większy, szybszy i nie do zatrzymania! - DamiaX - 14.08.2012 13:03

Ja czekam Zacieszacz.


RE: Megaupload powróci jeszcze w tym roku. Większy, szybszy i nie do zatrzymania! - thermalfake - 15.08.2012 14:25

A ja jestem ciekaw co wymyślą koncerny/wytwórnie płytowe względem artystów np podpisanie lojalek albo co wymyślą i przepchają w amerykańskim senacie.