Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Zła rozdzielczość i jakość obrazu oraz tekstu - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Konfiguracja i optymalizacja Windows 7 (/konfiguracja-i-optymalizacja-windows-7-9-f)
+--- Wątek: Zła rozdzielczość i jakość obrazu oraz tekstu (/zla-rozdzielczosc-i-jakosc-obrazu-oraz-tekstu-25593-t)



Zła rozdzielczość i jakość obrazu oraz tekstu - patrykz103 - 08.08.2012 17:20

Witam

Mam problem.
Otóż koło godziny 14 było z kompem wszystko git, śmigał jak należy, lecz jak wróciłem koło 16 to rozdzielczość była zmieniona na maxa (1920x1080) A tekstury były nie lepsze od rozdzielczości...

Czcionke widać, lecz nie to co pisze.

Chciałem powrócić do Normalnych ustawień, czyli rozdziałke na 1440x900 lecz wogóle jej nie ma!
Jest 1280 chyba a później 1600...

Niewiem wgle co zrobić. A jakość obrazu jest kiepska! Na moim kalkulatorze za 5zł jest lepsza...

Mam monitor Asus VW192s Jeśli to Coś pomoże. Jeśli coś to prosze pisać uproszczonym językiem Zacieszacz


RE: Zła rozdzielczość i jakość obrazu oraz tekstu- samoistna awaria - thermalfake - 09.08.2012 00:48

Nie mam informacji co to za układ graficzny jest w tymże sprzęcie.
Więc posłużę się na przykładzie kart Nvidia
Panel sterowania Nvidia

[Obrazek: vgaa.jpg]

Ewentualnie jeszcze jedna rzecz do sprawdzenia a mianowicie
Panel sterowania -> Narzędzia administracyjne -> Harmonogram zadań
Biblioteka harmonogramu -> Microsoft -> Windows -> WindowsColorSystem -> na środku u góry Calibration Loader - PPM i wyłączyć z menu kontekstowego uruchamianie.


RE: Zła rozdzielczość i jakość obrazu oraz tekstu- samoistna awaria - patrykz103 - 09.08.2012 05:02

Niestety wogóle nie mam takiej opcji...


RE: Zła rozdzielczość i jakość obrazu oraz tekstu- samoistna awaria - thermalfake - 10.08.2012 11:23

Cyce opadają. Ja rozumiem nie każdy interesuje się tym co ma w środku, uruchamia komputer i ma działać ale jak mamy Ci pomóc skoro ŻADNYCH szczegółowych danych nie podajesz. Jak "nie masz takiej opcji" to napisz o co konkretnie chodzi. Nie masz panelu sterowania nvidia czy co bo my tu zgadywać nie zamierzamy.