Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Pasek zadań "zamazany" - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Konfiguracja i optymalizacja Windows 7 (/konfiguracja-i-optymalizacja-windows-7-9-f)
+--- Wątek: Pasek zadań "zamazany" (/pasek-zadan-zamazany-25518-t)



Pasek zadań "zamazany" - Paweloss - 05.08.2012 07:38

Witam was.
Dlaczego czasami mam zamazany pasek zadań? Po odświeżeniu (F5), wraca do normalnego stanu.
Załączam screena.

[Obrazek: 44715595150065325826.jpg]


RE: Pasek zadań "zamazany" - thermalfake - 05.08.2012 16:04

Coś więcej na temat sprzętu, konfiguracji, zainstalowanych aplikacji, aplikacji do optymalizowania i upiększania systemu ?


RE: Pasek zadań "zamazany" - Paweloss - 05.08.2012 19:32

System mam ze standardowymi ustawieniami Windowsa. Upiększaczy czy coś nie mam, co do sprzętu, wymagania jak najbardziej są ok. Tutaj nie chodzi o to, jakie mam aplikacje. System świeżo po instalacji był, to również zdążyłem to zauważyć.


RE: Pasek zadań "zamazany" - thermalfake - 05.08.2012 20:49

To "czasami" to znaczy kiedy, w jakich okolicznościach. Używasz super sprzętu czy starej chabety, jaki sterownik grafiki/skąd.


RE: Pasek zadań "zamazany" - Paweloss - 05.08.2012 22:00

Sterowniki NVidia, bo taka karta, sprzęt super. W jakich okolicznościach? Zależy, więcej rzeczy robie, to się czasami zdarzy.


RE: Pasek zadań "zamazany" - Paweloss - 11.08.2012 11:04

Ten problem miałem na wersji Professional, zmieniłem na Ultimate, i tego problemu nie widuje.


RE: Pasek zadań "zamazany" - thermalfake - 11.08.2012 14:48

A co ma do rzeczy wersja systemu oprócz tego, że sobie "wachlujesz" systemami ? Trzeba było postawić Professionala od nowa na czysto to byś się przekonał, ze coś siedziało w systemie.
Od startera po enterprise'a mają to samo jądro systemu, te same mechanizmy, to samo aero. Różnią się tylko i wyłącznie dodatkowymi funkcjami z wersji na wersję.