Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Administrator bez uprawnień - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Forum (/forum-1-f)
+--- Dział: Kosz (/kosz-3-f)
+--- Wątek: Administrator bez uprawnień (/administrator-bez-uprawnien-25332-t)



Administrator bez uprawnień - bodex20 - 28.07.2012 14:00

Podczas uruchamiania systemu operacyjnego (Win 7 ultimate 64 bit) programy uruchamiające się przy starcie nie włączały się zostawiając po sobie okienko z błędem uruchomienia. Ponadto nie mogę nic odinstalować i zmieniać, pobierać magnet linków, przywracać systemu (co chciałem zrobić w wyniku trudności opisanych powyżej), i kilku innych rzeczy związanych z brakiem uprawnień. Mam Własne konto z pełnymi prawami, lecz dostaję powiadomienia o ich braku. Zalogowałem się jako administrator ,lecz także to samo. Jeżeli sam Admin nie ma uprawnień to nie wiem co to może być. Czytałem wątki aby po wpisaniu cmd w pasku Uruchom wpisać komendy dla pełnych praw ale mam odmowę dostępu. Czytałem także poradnik gdzie dopisuje się mmc w Uruchom i określa się użytokwnika stworzonego przez siebie z pełnymi prawami jako Administratora, ale już takie miałem określone. Kopiowanie danych z profilu na Administratora nic raczej nie da bo system dla niego też zamyka dostęp. Proszę o pomoc w tej sprawie. Mogę dosłać kilka screen'ów do tego.
A teraz przypuszczenia:
Zainstalowałem Tune Up 2012 i wpisałem serial bez połączenia z netem. Myślę że od tego momentu wszystko się zmieniło. Sam program nie reaguje w 50% na połowę aplikacji w niej zawartych. Nie mogę go usunąć zamienić a nawet przeinstalować bo albo nie mam uprawnień lub występuje błąd przy przeinstalowywaniu. Miałem go już wcześniej przez rok bez problemu a teraz szopkę mi odstawia.