Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Problem ze zmianą ustawień Zapory systemowej - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Instalacja i aktualizacja Windows 7 (/instalacja-i-aktualizacja-windows-7-8-f)
+--- Wątek: Problem ze zmianą ustawień Zapory systemowej (/problem-ze-zmiana-ustawien-zapory-systemowej-25288-t)



Problem ze zmianą ustawień Zapory systemowej - damian122851 - 26.07.2012 17:41

Witam. Mam pewien problem z zaporą systemu ponieważ mam ją wyłączoną i w żaden sposób nie idzie tego włączyć.
Jak widać na załączonym obrazku po lewej stronie jest "Włącz lub wyłącz zaporę..." ale to mam zablokowane jak i pozostałe opcje które tam są oprócz dwóch ostatnich .. W czym tkwi problem że nie da się włączyć zapory ? Proszę o pomoc.


[Obrazek: zapora.png]


RE: Zapora problem - ctarx - 26.07.2012 17:50

Z tego co widzę na obrazku to McAfee Personal Firewall zarządza tymi ustawieniami.
Próbowałeś w tym programie?


RE: Zapora problem - peciaq - 26.07.2012 18:46

Ja bym ci radził wywalić tego McAfee. Ale to moje subiektywne zdanie tylko - u mnie więcej szkód narobił niż dobrego.


RE: Zapora problem - damian122851 - 26.07.2012 18:55

Ale jakieś pare dni temu wszedłem poprzez Panel sterowania i świeciło się na zielono ... W mcafee mam opcje "Zapora" którą wyłączyłem i myślałem że to pomoże ale niestety.

peciaq tzn? jakie szkody ?


RE: Problem ze zmianą ustawień Zapory systemowej - peciaq - 26.07.2012 18:57

Nie działał tak jak oczekuję żeby działał antywirus Uśmiechnięty Ale to odwieczna dyskusja na temat programów antywirusowych na wszystkich forach na świecie chyba, a prawda jest taka że każdy ma swój ulubiony.