Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Brak dostępu do karty pamięci z emulatora konsoli pcsx2 - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Software (/software-27-f)
+---- Dział: Gry (/gry-29-f)
+---- Wątek: Brak dostępu do karty pamięci z emulatora konsoli pcsx2 (/brak-dostepu-do-karty-pamieci-z-emulatora-konsoli-pcsx2-25270-t)



Brak dostępu do karty pamięci z emulatora konsoli pcsx2 - grzech100xd - 26.07.2012 08:34

Witam.

Mam taki problem że chce odpalić emulator konsoli playstation2 mianowicie pcsx2 i odpala się normalnie ale gdy chce uruchomić grę wyświetla się komunikat "brak dostępu do karty pamięci" i że mam ja wyłączyć i włączyć ponownie lecz to nic nie daje tak jest w przypadku 2 kart jakie mam. Co mogę zrobić aby to naprawić bo uruchamiam konsolę jako administrator udostępniłem te karty a i tak brak afektu. Mogę grać gdy wytnę te karty i wkleję gdzie indziej ale wtedy utworzą się nowe a ja nie chce stracić czasu przegranego bo było tego dobre 100 godzin. Co mogę zrobić aby był dostęp do tych kart ? dodam że wersja systemu to Home Premium 32 bit. Dziękuje z góry Cwaniak


RE: Brak dostępu do karty pamięci z emulatora konsoli pcsx2 - Dominique - 27.07.2012 23:20

Wiem że jest jakiś programik do przenoszenia save'ów po za programem. Niestety nie pamiętam nazwy. Sformatuj nową kartę i przenieś do niej swoje stany gry.


RE: Brak dostępu do karty pamięci z emulatora konsoli pcsx2 - grzech100xd - 28.07.2012 08:34

jak przenieść stany gry??? Bo nigdy nie robiłem proszę opisać krok po kroku bo jestem zielony w tych sprawach Uśmiechnięty