Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Pprzeniesione pliki muzyczne są nieprawidłowo wyświetlane w bibliotece - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Instalacja i aktualizacja Windows 7 (/instalacja-i-aktualizacja-windows-7-8-f)
+--- Wątek: Pprzeniesione pliki muzyczne są nieprawidłowo wyświetlane w bibliotece (/pprzeniesione-pliki-muzyczne-sa-nieprawidlowo-wyswietlane-w-bibliotece-25218-t)



Pprzeniesione pliki muzyczne są nieprawidłowo wyświetlane w bibliotece - Viarus - 23.07.2012 21:27

Witam, mam problem z plikami muzycznymi.

Jakiś czas temu przenosiłem swoją bibliotekę muzyczną na nowego laptopa, na którym zainstalowany jest Windows 7 x64.

Gdy przeniosłem te pliki za pierwszym razem to wszystko było w porządku. Jednak musiałem zrobić format i po przeniesieniu tych plików jest taki problem. Najpierw pokaże, jak to wygląda na obrazku:

[Obrazek: 2e4w70y.png]

Piosenki zaznaczone powinny być w albumie "Reise, Reise". Jednak w albumie "Reise, Reise" również znajdują się te piosenki. Jeśli usunę te piosenki z biblioteki muzyka, to te piosenki w folderze "Reise, Reise" również się usuną. Jeśli usunę te piosenki z folderu "Reise, Reise", to z biblioteki również się usuną. Jeśli zaznacze te piosenki i przeniosę je do folderu "Reise, Reise" to po wybraniu [Tak] na pytanie, czy chce zastąpić stare pliki nowymi, te pliki w bibliotece i tak zostaną.

Dlaczego te pliki są od siebie zależne i co zrobić, aby te pliki były w tylko jednym miejscu?

Pozdrawiam, Viarus


RE: Problem z plikami muzycznymi - Portator - 24.07.2012 07:32

Witam. Przenieś folder do innej lokalizacji, np dokumenty. Usuń pojedyńcze pliki i potem przywróć folder.